ZENZ Organic - styling

Stylingové produkty Zenz neobsahují silikony

💚 Stylingová pasta Pure č. 06
S ekologickou značkou a certifikací antialergeního složení AllergyCertified. Dodává strukturu, hydrataci a objem. Základem je voda a vyživující přírodní složky, jako je včelí vosk. Dánský produkt roku v soutěži Danish Beauty Award 2011 a vítěz soutěže Allergy-Award 2016.
objem: 150ml
cena: 650,-

💚 Stylingový gel Sweet Orange č. 12
Opatřeno ekologickou značkou. Hydratační gel s extra vysokým obsahem bio pufifikované aloe vera. Zajišťuje středně silnou fixaci a zvyšuje objem rovných vlasů. Ideální pro úpravu vln se sladkou vůní pomerančového květu.
objem: 130ml
cena: 690,-

💚 Stylingový vosk Pure č. 09

S ekologickou značkou a certifikací antialergeního složení AllergyCertified. Dodává vlasům strukturu a extra silnou fixaci. Základem je voda a vyživující přírodní složky se změkčujícími, hydratačními a obnovujícími vlastnostmi. Bambucké máslo poskytuje přírodní ochranu proti slunci.
objem: 75g
cena: 650,-

💚 Sprej pro větší objem vlasů Pure č. 86 + sprej pro dokončení účesu Pure č. 88

S ekologickou značkou a certifikací antialergeního složení AllergyCertified. Dodává vlasům přirozený, lesklý vzhled. Perfektní na dokončení účesu tak, aby vydržel po celý den. Snadno je vyčešete nebo vymejete. Č. 86 zajišťuje středně silnou fixaci. Č. 88 zajišťuje silnou fixaci.
objem: 200ml
cena: 750,-

💚 Sprej s mořskou solí Pure č. 14 + sprej s mořskou solí Sweet Orange č. 15

Č. 14 s ekologickou značkou a certifikací antialergeního složení AllergyCertified. Č. 15 opatřený ekologickou značkou. Dodá vlasům vlnitý plážový vzhled s dokonalou texturou a objemem. Matný vzhled a středně silná fixace.
objem: 200ml
cena: 690,-

💚 Stylingová pěna Pure č. 90 + stylingová pěna s vůní pomeranče Orange č. 91

Č. 90 S ekologickou značkou a certifikací antialergeního složení AllergyCertified. Lehká a vyživující pěna na vlasy se zjemňujícími složkami pro péči o vlasy, které je potřeba upravit a zároveň ošetřit. Dodá vlasům velký objem od kořínků ke konečkům. Ideální pro kudrnaté vlasy nebo pro zvýraznění textury vlasů.
objem: 200ml
cena: 690,-

💚 Vlasový pudr Copenhagen Hair Powder Pure č. 89
Certifikace antialergeního složení AllergyCertified. Neparfémovaný pudr pro zvětšení objemu vlasů. Zajišťuje maximální objem a fixaci. Absorbuje špínu a mastnotu z vlasových vláken a vlasy díky tomu vypadají čistě a zdravě. Ideální pro vlasy, které mají tendenci plihnout, nebo pro vlasy vyčesané nahoru.
objem: 10g
cena: 450,-

💚 Ionizační ploché kartáče
Ionizační ploché kartáče, které snižují statickou elektřinu a omezují krepatění. Obnovují rovnováhu a lesk vlasů. Kombinovaný kartáč obsahuje kombinaci ionizačních štětin a 100% kančích štětin. Rukojeť je vyrobena z ekologicky šetrného bambusu, který je pevnější, lehčí a odolnější než dřevo. 
Ionizační plochý kartáč - kombinovaný 
Ionizační plochý kartáč - velký 

zdroj obrázků: Google
o značce | oleje | péče šampóny + kondicionéry

Using Format