CND Shellac LUXE

Krásné, upravené, přirozené a nalakované nehty po několik dní, po tom snad toužíme všechny. Gelových laků je v dnešní době na trhu spousta a pro naše studio se stal TOP Shellac original od značky CND a teď nově přecházíme na inovovanou novinku CND Shellac LUXE.

Vyzkoušela jsem mnoho značek, se kterými se dobře pracovalo a manikúra vypadala nádherně. Během nošení se ale materiál podobal více gelu a při sundávání nastaly komplikace, kdy se přírodní nehet poškozoval. Shellac je pevnější, materiál nepruží a sundávání je bezproblémové. Speciální remover krásně “rozpustí” lak a bez poškození přírodního nehtu se dokonale odstraní.

Shellac manikúra je pouze na přírodní nehty. V žádném případě by se nehty neměly prodlužovat umělým tipem jako tomu je u modeláže, kde je potřeba více “stavebního” materiálu. Lak se nanáší ve velmi tenkých vrstvách jako když si lakujeme nehty. Díky tomu vypadá manikúra s CND Shellac přirozeně a elegantně.

V čem je budoucnost Shellac LUXE

♥ Jednoznačně to je rychlost a preciznost. 2- krokový gel lakový systém je odstraněn během 60-ti vteřin. Po odstranění zanechává nehty zdravé bez poškození, odstraňuje se bez olupování, štěpení či zlomení nehtů.
♥ Unikátní povrch s mikropóry - otevřená chemická síť napomáhá odstraňovači dostat se do laku rychleji, čímž umožňuje rychlejší odstranění.
♥ Díky zaoblenému všeobjímajícímu štětečku nám dává možnost ještě preciznější aplikace a plné barevné pokrytí.

Prohlédněte si ceník manikúry nebo se rovnou k nám objednejte.

Using Format