Dermalogica vánoční balíčky 2019

Limitované vánoční balíčky Dermalogica ve spolupráci s pouliční umělkyní Kelsey Montague jsou propojením veřejného umění se sílou sociálních medi. Její nástěnné malby, zaměřené na průnik mezi veřejným uměním, interaktivním uměním a sociálními médii, zvou lidi, aby s ní uměli komunikovat a podělili se o své zkušenosti v sociální oblasti. 

Tak k letošnímu designu vánočních balíčků, které máme aktuálně skladem ve studiu a které si tady na blogu teď představíme.

Be Bright, cena 410,-

Cestovní verze oblíbeného produktu Daily Microfoliant ve svátečním balení s designem v podobě vyříznutého křídla navrženého street artovou umělkyní Kelsey Montague.
Jedinečný a nepřekonatelný exfoliační pudr na bázi rýžových enzymů, okamžitě zanechá pleť viditelně hladší a zářivější. Obsahuje projasňující komplex, který si poradí i s nepravidelnou pigmentací. Poskytuje kombinaci chemické a mechanické exfoliace, která urychlí buněčnou obnovu a odstraní odumřelé buňky. Kyselina fytová, papain a kyselina salicylová podporuje mikrofoliaci, která pomáhá penetraci rozjasňujících složek. Aktivní výtažky z rýže a rýžových otrub pomáhají regulovat produkci melaninu a odstraňovat odumřelé buňky. Klíčovými ingrediencemi je rozjasňující complex lékořice, rýže a grapefruitu - pomáhá sjednocovat tón pleti. Rýžová moučka - jemný exfoliant působící na povrchu kůže, pro usnadnění pronikání rozjasňujícího komplexu. Papain a kyselina fytová - pomáhají odstranit odumřelé kožní buňky.
Použití:
Naneste půl kávové lžičky přípravku do mokré dlaně, smíchejte s vodou a promněte dlaně tak, aby produkt napěnil. Naneste na navlhčený obličej a masírujte krouživými pohyby jednu minutu. Důkladně opláchněte vodou. Produkt je tak šetrný, že jej můžete bez obav používat i každý den.

Obsah: 13 gramů (cestovní balení)

Brighten & Defend, cena 870,-

Bez kompromisů! Toto dynamické duo - naše sérum číslo jedna a náš nejprodávanější hydratační krém - rozjasňuje pokožku a poskytuje komplexní irokospektrální ochranu.
Biolumin-c serum, 10 ml - vysoce účinné sérum s pokročilou bio-technologií spojuje stabilní vitamín C s peptidem Palmitoyl Tripeptide-5, které společně s alfa-hydroxy kyselinou pomáhají v boji proti oxidačnímu poškození a vzniku známek stárnutí - ještě před jejich vznikem. Optimalizovaný systém vstřebávání pletí s peptidem a AHA obnovuje pleť, která je viditelně jasnější, pevnější a zářivější.
Dynamic Skin Recovery, 12 ml - jedinečný hydratační krém střední hutnosti zjemňuje pleť a chrání jí širokospektrálním, neviditelným SPF50. Podporuje pevnost, pružnost a hydrataci pleti, zatímco pomáhá chránit před hlavními spouštěči stárnutí pleti.

Ultimate Cleanse & Glow Trio, cena 2390,-

Trio nejoblíbenějších produktů ve vánočním balení vaši pleť vyčistí, zajistí její exfoliaci a dodá zdravou zářivost.
PreCleanse (150 ml) plné balení lehounkého čistícího hydrofilního oleje, na rostlinné bázi. Jemně rozpouští nečistoty, kožní maz, make-up včetně voděodolného a UV filtrů, aniž by na pleti zanechal mastný film. Šetrně odstraní makeup z očí i rtů.
Použití:
Suchýma rukama aplikujte na suchý obličej (dvě pumpičky). Za pomocí navhlčených rukou produkt zemulgujte (produkt zbělá) a lehce promasírujte. Opláchněte vlažnou vodou. Pokračujte druhým krokem čištění předepsaným čistícím produktem Dermalogica. Používejte denně, ráno i večer.

Special Cleansing Gel (250 ml) ikonický koncentrovaný pěnivý gel v plném balení, bez obsahu mýdla, s rostlinnými výtažky (levandule, meduňka) se zklidňujícím účinkem odstraní nečistoty bez pocitu napjaté a suché pokožky.
Použití:
Malé množství (velikosti hrášku) gelu napěňte v mokrých dlaních a naneste na navlhčený obličej a krk. Jemně masírujte a poté opláchněte teplou vodou. Může být použit i na oční okolí. Dále pokračujte doporučenými přípravky Dermalogica.

Daily Microfoliant (74 g) jedinečný a nepřekonatelný exfoliační pudr v plné velikosti na bázi rýžových enzymů, okamžitě zanechá pleť viditelně hladší a zářivější. Obsahuje projasňující komplex, který si poradí i s nepravidelnou pigmentací.
Poskytuje kombinaci chemické a mechanické exfoliace, která urychlí buněčnou obnovu a odstraní odumřelé buňky. Kyselina fytová, papain a kyselina salicylová podporuje mikrofoliaci, která pomáhá penetraci rozjasňujících složek. Aktivní výtažky z rýže a rýžových otrub pomáhají regulovat produkci melaninu a odstraňovat odumřelé buňky.
Použití:
Naneste půl kávové lžičky přípravku do mokré dlaně, smíchejte s vodou a promněte dlaně tak, aby produkt zpěnil. Naneste na navlhčený obličej a masírujte krouživými pohyby jednu minutu. Důkladně opláchněte vodou. Produkt je tak šetrný, že jej můžete bez obav používat i každý den.

Using Format