Melting Moisture Masque

Úleva pro suchou pleť! Nová Melting Moisture Masque hydratuje, vyživuje a pomáhá obnovit lipidovou bariéru pleti. Díky svému jedinečnému transformativnímu složení obnovuje hebkost, svěžest a chrání pleť před škodlivými vlivy prostředí.

Maska je hutnější konzistence avšak při doteku se doslova roztaje pod bříšky prstů. Výživná, máslová textura se během okamžiku rozpustí  ve zvláčňující olej plný vitamínů.

Úleva pro suchou pleť! Nová Melting Moisture Masque od Dermalogica hydratuje, vyživuje a pomáhá obnovit lipidovou bariéru pleti. Pro konzultace či ošetření pleti jsem Vám k dispozici v Brně.

Klíčové složky
MeltingPoint komplex - komplex látek, který při dotyku s pletí “taje” a pomáhá obnovit bariérovou funkci pokožky díky těmto zvláčňujícím a hydratačním složkám:
♥  Bambucké máslo - zklidňuje a omlazuje, posiluje lipidovou bariéru pleti
♥  Extrakt z mimózy, slunečnice a jojoby - hydratuje a zajišťuje hebkost pleti
♥  Ester z olivového oleje - obnovuje pružnost pleti a předchází ztrátám vody z pokožky
♥  Mangové máslo - zvláčňuje pleť a zásobí ji vitamíny A, C, E
C10-18 triglyceridy - přinášejí pleti pocit úlevy od pnutí, svědění
♥  Výtažek z planktonu - zklidňuje a zjemňuje pleť, hydratuje a chrání před znečištěním
♥  Kyselina linolová (omega 6 mastná kyselina) - obnovuje a udržuje lipidovou bariéru pleti
Vitamín E - účinný antioxidant, který neutralizuje volné radikály

Tip pleťového terapeuta Dermalogica Expert
Pokud trpíte na velmi suchou pleť ať už celoročně nebo jen v zimním období, budete tuto masku milovat!

Suchá pleť a její denní rutina se zařazením nové masky do domácí péče by měla mít následující kroky: Precleanse Balm - Intensive Moisture Cleanser - Daily Microfoliant - Multi-Active Toner - Skin Hydrating Booster - Melting Moisture Masque - Intensive Moisture Balance  - Prisma Protect SPF30

Jestliže se setkáváte se suchou pletí zřídka a to zejména v zimním období, aplikujte masku na vyčištěnou pleť po použití exfoliantu. 

Maska se aplikuje vždy v akorátním množství :) Lepší méně než více, zhruba velikost hrášku. Doporučuji si její “tající” efekt vyzkoušet na hřbetě ruky, abyste měli představu jaké množství jí opravdu bude potřeba na celou pleť. POZOR maska je bezoplachová! Po aplikaci ji nechte působit cca po 15 minut a její přebytečné množství odsajte do ubrousku. Dál už na noc nemusíte nic. :) 

Pro konzultace a objednávky jsem k dispozici.

Using Format