Nový design ZENZ Organic

ZENZ Organic Products je exkluzivní řada salónních produktů určená pro péči o vlasy a zaměřuje se na zdraví a udržitelnost. Jejich výrobky obsahují maximální podíl přírodních a certifikovaných organických složek, díky kterým budete mít krásné a zdravé vlasy bez škodlivých přísad a jste tak chráněni před alergiemi a hormonálními poruchami. Nové obaly ZENZ Organic (verze 2.0) jsou certifikovány a spolupracují s Ocean Waste PlasticTM. 

Zakoupením každého ZENZ produktu se štítkem OWPTM, tak přispíváme k celosvětovému úklidu oceánů a pomáháte tak očistit oceán od plastového odpadu a za každou zakoupenou lahvičku vyloví OWP stejné množství plastu z oceánu. Vylovené plasty se následovně recyklují a jsou využity pro další výrobu, čímž redukují potřebu panenského plastu. Právě nové obaly ZENZ produktů jsou vyráběny z recyklovaného plastu a lze je běžně recyklovat s plastovým odpadem.

NOVĚ jsou nově všechny šampóny a kondicionéry ZENZ v cestovním balení (50 ml, 290,-), a proto si je můžete přibalit i do příručního zavazadla nebo například kabelky.

Výrobky jsou certifikovány jednou nebo více ze čtyř uznávaných certifikací: Nordic Swan Ecolabel, AllergyCertified, Ecocert COSMOS Organic a Vegan Society. 

Cestovní balení máme skladem, včetně péče 03 a 16. Jejich velikost je 50ml a cena 290,-
Neváhejte nás kontaktovat a zastavte se ještě před dovolenou.ZENZ Organic Products je exkluzivní řada salónních produktů určená pro péči o vlasy a zaměřuje se na zdraví a udržitelnost.
Using Format