Pro Bright

40 minutové ošetření pleti Pro Bright

Intenzivní ošetření pleti Pro Bright využívá rozjasňujících účinků vitamínu C, který je vpravován do pleti tak, aby zmírnil její pigmentaci a sjednotil její tón.

Během ošetření jsou klíčové 3 intenzivní kroky a to:
💛 aplikace rozjasňujícího chemického peelu s 30% kyselinou mléčnou, který nám zajistí exfoliaci pleti a připraví ji na vstřebání vitaminu C
💛 unikátní sérum bohaté na vitamín C s Chia semínky nám pomáhá v boji proti volným radikálům jako silný antioxidant, vstřebání séra během ošetření je podpořeno pomocí kyslíkového přístroje
💛 vitamin C nám na závěr uzamkneme v pleti zpevňující maska z minerálů, křemíku a spustí bioaktivační fázi

Ošetření řeší jemné linky, vrásky a nejednotný tón pleti, na což je ošetření doslova odborníkem. Pomáhá pleti se bránit proti volným radikálům a degradaci kolagenních vláken, která se nedostatečně obnovují. Rozjasnění pleti, hluboká hydratace, zpevnění a hebkost pleti - to je výsledek ošetření Pro Bright.

Intenzivní ošetření pleti Pro Bright Dermalogica využívá rozjasňujících účinků vitamínu C, který je vpravován do pleti tak, aby zmírnil její pigmentaci a sjednotil její tón.

Pro Bright Dermalogica kosmetické ošetření

Tip pleťového terapeuta Dermalogica Expert
Ošetření doporučuji v pravidelném rozmezí 2-3 týdny. Tento typ ošetření lze podstoupit v jakémkoliv věku a ročním období. Zejména v letních měsících je pak nutná ochrana pleti před slunečními paprsky pomocí krému s ochranným faktorem. Co se týká kontraindikací, ty jsou stejné jako u chemického peelu.

Abychom podpořily co nejvíce účinky ošetření, doporučuji trojici produktů pro domácí péči:
Biolumin C Serum, Biolumin C Eye Serum, Invisible Physical Defense SPF30

Pro objednání termínu můžete využít náš rezervační systém, nebo nás kontaktujte na přímo. 

V nabídce ošetření najdete také ošetření pleti věnované léčbě akné a citlivé pleti.

Using Format