ZENZ

Zenz Organic Products

Zakladatelkou značky je ekologicky smýšlející dánská kadeřnice Anne-Sophie Skodt Villumsen. Zenz Organic Products je profesionální vlasová kosmetika, jejímž základem jsou především přírodní a certifikované bio složky ve vysoké kvalitě. Anne-Sophie se zaměřuje na vytváření produktů, které jsou kvalitní, příjemné pro kadeřníky, klienty, ale jsou také šetrné k životnímu prostředí. To jsou hlavní důvody, proč produkty značky Zenz obsahují varianty s vůní i bez.
     V nabídce této značky najdete kompletní řadu ZENZ Pure vyvinutou bez jakéhokoliv vůně speciálně pro alergiky, těhotné ženy, děti a osoby citlivé na vůni. Produkty jsou vyráběny v Dánsku, neobsahují  SLS, MI, parabeny, PPD, PTD resorcinol, čpavek ani mikročástice.

Všechny produkty jsou vyrobeny z nejjemnějších a nejčistších přírodních složek, jako je bio avokádový olej lisovaný za studena a bio purifikovaná aloe vera. Při jejich výrobě jsou dodržovány přísné požadavky a velká část z nich neobsahuje živočišné složky. Žádný z produktů nebyl testován na zvířatech a obaly produktů jsou vyrobeny z ekologicky odbouratelného polyethylenu. Přirozená krása a zdraví jsou úzce propojeny, a proto se považuje za přirozené chovat se ekologicky, udržitelně a zachovat přitom bio kvalitu.

💚 Ekologická značka Severská labuť (Nordic Swan) je dánské oficiální označení pro výrobky šetrné k životnímu prostředí. Byla založena Severskou radou ministrů v roce 1989 a používá se ve všech severských zemích (Dánsko, Norsko, Švédsko, Finsko, Island). Ekologické označení má dopad na spotřebu a výrobu takovým způsobem, že jsou šetrnější k životnímu prostředí, a jeho cílem je snížit celkový dopad na životní prostředí tak, aby bylo čistější a zlepšilo tak zdraví. 

Kosmetické výroby jsou v přímém kontaktu s pokožkou a vlasy, a proto obsah látek, které mohou způsobit alergii nebo mít jiné škodlivé účinky, je buď zakázán nebo omezen na minimum. Do kosmetických výrobků označených ekologickou značkou Nordic Swan nesmí být přidávány žádné alergeny - s vyjímkou velmi omezeného množství parfému. Výrobky pro miminka a děti však musí být zcela bez parfémů (řada PURE). 

💚 AllergyCertifie je mezinárodní certifikace antialergenního složení, které se snaží spotřebitelům nabízet produkty šetrné k pokožce. Produkty označené touto značkou nikdy neobsahují parfém ani alergenní konzervační prostředky, jako je MI (methylisothiazolinon).

💚 Složení vhodné pro VEGANY.

zdroj obrázků: Google
oleje | styling | péče šampóny + kondicionéry

Using Format