Biolumin-C Eye Serum

Pleť okolo očí je příkladem extrémů a je zároveň nejjemnější částí pokožky těla. Kvůli malému obsahu elastinu a podkožního tuku, který by potlačoval viditelné projevy stárnutí pleti, je oční okolí prvním místem, kde se známky stárnutí na pleti projevují.

Naše oči vykonávají více práce než kdy předtím. Jedná se především o mžourání do počítače, chytrých telefonů a to je pro křehkou pleť očního okolí velká zátěž.

Vitamín C je jedním z nejúčinnější dostupných antioxidantů. Nové Biolumin-C Eye Serum využívá ultra stabilního, vysoce biodostupného komplexu vitamínu C od Dermalogica, který výrazně rozjasňuje, zpevňuje a hydratuje, čímž pomáhá řešit viditelné známky předčasného stárnutí pleti způsobené každodenními pohyby očí a zátěží z okolního prostředí.

Klíčové složky - vitamín C, výtažek ze stromu Arjuna, chia semínka, enzym z papáji, houba pornatka aj….

Samozřejmostí je - bez obsahu barviv, parfemací, vegan , bez lepku a není testováno na zvířatech.


Rozdíl mezi produktem s vitamínem C od Dermalogica a jinými produkty?

Není to o množství obsahu vitamínu C a účinku rozjasnění produktu. Účinek produktu závisí především na dvou hlavních faktorech.

🧡 Vitamín C musí být vysoce stabilní, aby zůstal aktivní a účinný. Tradiční formy vitamínu C při vystavení působení vzduchu, tepla či vody snadno oxidují, což může způsobit, že složení ztratí své antioxidační schopnosti a účinnost produktu se tak sníží.
🧡 Biodostupnost, schopnost dodat pleti aktivní látky a působit tam, kde je třeba. Aby vitamín C mohl neutralizovat volné radikály, zpevnit pleť a rozjasnit ji, musí se dostat přesně tam, kde je potřeba. Jestliže složení produktu není vyváženo tak, aby byl vitamín C biodostupný a zůstal stabilní, přinesou pleti velmi malý či vůbec žádný prospěch.

Oční sérum je natolik šetrné, že jej lze bez obav zvládne používat i citlivější typ pleti. Dává našim očím přesně to, co potřebují, aby mohly fungovat, jelikož se na rozdíl od nás nikdy nezastaví (mhouření, mrkání, usmívání).

Aplikace je možná samostatně nebo pod krém, oční krém.
Aktuálně dostupný, rovnou k vyzvednutí u nás ve studiu. Cena 1.990,- množství 15ml.
Napište, nebo zavolejte nám kdy budete mít cestu.


Zdroj obrázků: Google

Using Format