Jedině zdravá pleť, je pleť krásná

Ošetření pleti produkty americké značky Dermalogica a analýza pleti face mapping naší pleťovou terapeutkou. Tato přírodní kosmetika je pro svoji čistotu doporučována ve více než 80 zemích světa a používají ji i nejznámější filmoví maskéři. Postaráme se nejen o vzhled vaší pleti, ale především o její zdraví. Dáme vám užitečné rady,  jak se správně starat o pleť, aby byla stále krásná a svěží!


Kosmetické ošetření vám může nabídnout pouze Dermalogica pleťový terapeut, který je vyškoleným profesionálem v oboru péče o pleť a to díky postgraduální certifikaci od The International Dermal Institute (Mezinárodní dermální institut) = dokonalé ošetření, inovativní produkty a okamžité výsledky.

V našem studiu budete svěřeni do rukou zkušeného pleťového terapeuta Dermalogica Expert.

Kosmetická péče na míru

Cílené a komplexní kosmetické ošetření přizpůsobené aktuálním potřebám pleti vám navrhne pleťový terapeut Dermalogica Expert. Individuální, senzorické ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie. 

Pro maximální účinky kosmetiky Dermalogica vám sestavíme individuální plán péče o pleť pomocí unikátní analýzy pleti Face Mapping® a doporučíme vám produkty přímo na míru vaší pleti. Nejdůležitější je, aby byla vaše pleť zdravá a bezproblémová.

♥ Na ošetření můžete přijít i během těhotensví, upravíme vám jej na míru.

Laserové ošetření

Trápí vás vrásky, akné nebo jizvičky po akné? Potřebujete regeneraci po letním slunění nebo v zimních mrazivých dnech? Laserová terapie povzbuzuje kožní buňky a zvyšuje prostupnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení buněk.

♥ Při použití laseru nedochází k žádným výbojům, či pocitům pálení.
♥ Průběh ošetření je zcela bezbolestný, bez jakýchkoliv vedlejších účinků.
♥ Po ošetření se můžete bez problému vrátit k běžnému způsobu života.

Co vás čeká na prvním ošetření Dermalogica, jaké je vhodné pro první návštěvu a budou vzorečky? O tom všem ve videu.


Cílená profesionální ošetření Dermalogica

Pro Clear speciální ošetření problematické pleti
Pro Calm speciální ošetření citlivé pleti
ProBright rozjasňující ošetření s vitamínem C
Pro Eye Flash speciální ošetření očního okolí
Nanoinfuse alternativa microneedeling
Microneedeling mikro jehličkování

Chemický peeling Dermalogica - Pro Power Peel

Míra obnovy buněk se s přibývajícím věkem zpomaluje. Tento fakt ovlivňuje vzhled pleti a její texturu různými způsoby. Ať jsou problémem jemné linky a vrásky nebo akné a hyperpigmentace. Jedním z nejefektivnějších způsobů řešení těchto změn jsou chemické peely.
Inspirace a zdrod Dermalogica peelů přichází s tím, dát do rukou profesionálních terapeutů přesně to, co je nejlepším nástrojem pro každou pleť klientky a pomocí toho dosáhnout co nejzdravěji vypadající pleti.
Chemické peely jsou ideální volbou pro ošetření široké škály různých potíží s pletí, od akné a hyperpigmentace až po pokročilé známky stárnutí. Navzdory různorodosti jejich použití funguje většina peelů stejným způsobem - odstraňují nejsvrchnější vrstvu pleti a stimulují obnovu a výměnu buněk, čímž zlepšují texturu pleti a její vzhled.

Kontraindikace ošetření chemickým peelem, kdy není vhodné ošetření?

♥ V uplynulých 2 týdnech proběhla - exfoliace pomocí laserem, světelná terapie, mikrodermabraze, chemický peeling.
♥ V průběhu minulého týdne byla provedena aplikace botoxu nebo jiné injekčně aplikované látky.
♥ V uplynulých 6 měsících byly užity léky na akné.
♥ V uplynulých 72 hodinách byla provedena depilace voskem.
♥ Kožní choroby, infekce - např: opar.
♥ Těhotenství, kojení.

Pravidla po-aplikační péče

Co očekávat po ošetření Dermalogica Pro Power Peel?

Po ošetření může být pleť zarudlá a citlivější. Mezi nežádoucí účinky patří mimo jiné suchost, podráždění, zarudnutí, otok, pocit napjatosti, olupování a tvorba stroupků. Druhý den po ošetření se může ještě pleť loupat nebo vypadat tmavší. Třetí den po ošetření se může začít pleť olupovat v t-zóně. Veškeré tyto po-aplikační stavy zvládáme zvýšením a udržením míry hydratace a to až do doby, kdy pleť přestane vykazovat známky extrémního vysušení a citlivosti.
Pokud po ošetření nedochází k olupování pleti, neznamená to, že ošetření nebylo účinné - olupování ani šupinatost se nemusí objevit. Účinnost ošetření poznáte i samotným dotykem - textura pleti. Z tohoto důvodu, se snažíme předejít nechtěným po-aplikačním stavům pomocí klidového režimu a řádné péče o naší pleť s Pro Power Peel POST-PROCEDURE KIT. Tento balíček s produkty dostáváte ke každému ošetření.

Bezprostředně po každém ošetření Power Peel!

♥ Po ošetření chráníme pleť krémem s fyzickou širokospektrální ochranou minimálně SPF30 - konkrétně krémy od Dermalogica - Super Sensitive Shield SPF30 a Skin Perfect Primer SPF30.
♥ Vyhýbáme se přímému pobytu na slunci 2-3 týdny.
♥ Klidový režim po ošetření - po dobu pár dní vynecháme saunu, páru a namáhavé cviení.
♥ Ve dnech po ošetření cca 2-3 dopučujme zvýšit pitný režim.
♥ Pokud se objeví olupování pleti, v žádném případě olupování nepomáháme.
♥ Po dobu 10 dní vynecháme exfoliaci pomocí jiného produktu, případně to konzultujeme s terapeutem.
♥ Bezpodmínečně po ošetření pečujeme každodenně o pleť s produkty Dermalogica, které jsou součástí Post-Procedure Kit.
♥ Aplikaci make-upu doporučujeme nejdříve 24 hodin po ošetření. Čím déle bez něj vydržíte, tím lépe samozřejmě.

Using Format