Chemický peeling

Chemický peeling Dermalogica - Pro Power Peel

Míra obnovy buněk se s přibývajícím věkem zpomaluje. Tento fakt ovlivňuje vzhled pleti a její texturu různými způsoby. Ať jsou problémem jemné linky a vrásky nebo akné a hyperpigmentace. Jedním z nejefektivnějších  způsobů řešení těchto změn jsou chemické peely. Inspirace a zdrod Dermalogica peelů přichází s tím, dát do rukou profesionálních terapeutů přesně to, co je nejlepším nástrojem pro každou pleť klientky a pomocí toho dosáhnout co nejzdravěji vypadající pleti.

Chemické peely jsou ideální volbou pro ošetření široké škály různých potíží s pletí, od akné a hyperpigmentace až po pokročilé známky stárnutí. Navzdory různorodosti jejich použití funguje většina peelů stejným způsobem - odstraňují nejsvrchnější vrstvu pleti a stimulují obnovu a výměnu buněk, čímž zlepšují texturu pleti a její vzhled.

Kontraindikace ošetření chemickým peelem, kdy není vhodné ošetření?

♥ V uplynulých 2 týdnech proběhla - exfoliace pomocí laserem, světelná terapie, mikrodermabraze, chemický peeling.
♥ V průběhu minulého týdne byla provedena aplikace botoxu nebo jiné injekčně aplikované látky.
♥ V uplynulých 6 měsících byly užity léky na akné.
♥ V uplynulých 72 hodinách byla provedena depilace voskem.
♥ Kožní choroby, infekce - např: opar.
♥ Těhotenství, kojení.


V naší nabídce najdete různé typy ošetření Pro Power Peel, které s vámi bude konzultovat naše pleťová terapeutka.

Pravidla po-aplikační péče

Co očekávat po ošetření Dermalogica Pro Power Peel?

Po ošetření může být pleť zarudlá a citlivější. Mezi nežádoucí účinky patří mimo jiné suchost, podráždění, zarudnutí, otok, pocit napjatosti, olupování a tvorba stroupků. Druhý den po ošetření se může ještě pleť loupat nebo vypadat tmavší. Třetí den po ošetření se může začít pleť olupovat v t-zóně. Veškeré tyto po-aplikační stavy zvládáme zvýšením a udržením míry hydratace a to až do doby, kdy pleť přestane vykazovat známky extrémního vysušení a citlivosti.
Pokud po ošetření nedochází k olupování pleti, neznamená to, že ošetření nebylo účinné - olupování ani šupinatost se nemusí objevit. Účinnost ošetření poznáte i samotným dotykem - textura pleti. Z tohoto důvodu, se snažíme předejít nechtěným po-aplikačním stavům pomocí klidového režimu a řádné péče o naší pleť s Pro Power Peel POST-PROCEDURE KIT. Tento balíček s produkty dostáváte ke každému ošetření.

Bezprostředně po každém ošetření Power Peel!

♥ Po ošetření chráníme pleť krémem s fyzickou širokospektrální ochranou minimálně SPF30 - konkrétně krémy od Dermalogica - Super Sensitive  Shield SPF30 a Skin Perfect Primer SPF30.
♥ Vyhýbáme se přímému pobytu na slunci 2-3 týdny.
♥ Klidový režim po ošetření - po dobu pár dní vynecháme saunu, páru a namáhavé cviení.
♥ Ve dnech po ošetření cca 2-3 dopučujme zvýšit pitný režim.
♥ Pokud se objeví olupování pleti, v žádném případě olupování nepomáháme.
♥ Po dobu 10 dní vynecháme exfoliaci pomocí jiného produktu, případně to konzultujeme s terapeutem.
♥ Bezpodmínečně po ošetření pečujeme každodenně o pleť s produkty Dermalogica, které jsou součástí Post-Procedure Kit.
♥ Aplikaci make-upu doporučujeme nejdříve 24 hodin po ošetření. Čím déle bez něj vydržíte, tím lépe samozřejmě.

Ošetření může podstoupit zdravá pleť s nepoškozenou bariérou. Pokud se k nám chystáte na úplně první ošetření a ráda byste volila chemický peeling, doporučujeme začít návštěvou ošetření Pro Skin, na kterou se můžete objednat on-line. Při ošetření konzultujte s naší pleťovou terapeutkou stav vaší pleti a doporučení chemického peelu. Na ošetření chemickým peelingem se lze objednat telefonicky nebo osobně při vaší návštěvě, protože jedině zdravá pleť je pleť krásná. 

Using Format