Drink s Dermalogica 12.06.2024

Srdečně vás zveme na náš event Drink s Dermalogica ve spolupráci s Dermalogica, který se bude konat ve středu 12.6.2024 v našem salónu Za Výlohou od 14:00 do 20:00 hodin.

Na co se můžete těšit?
Jako první salon v ČR a SR máme tu čest osobně představit nový produkt Dermalogica, který si budete moct vyzkoušet. Představíme náš BEAUTY BOOSTER - na míru vytvořený koktejl s kolagenenem, vitamíny a minerály - bude na vás čekat ochutnávka!

Po celé odpoledne vám bude k dispozici tým Dermalogica, pleťové terapeuty a vizážistka, která vám dá tipy na letní make-up.

Nakoupit budete moci s exkluzivní slevou na všechny naše produkty, poradit se můžete osobně s pleťovými terapeuty Dermalogica ohledně vaší skin care a přitom si vyzkoušet jakýkoliv produkt a to vše po celé odpoledne s výborným občerstvením, drinky a večer zakončíme živou hudbou. 

Především bychom rády oslavily to, že jste tu s námi, protože bez vás bychom tu nebyly!

Vezměte s sebou kamarádku, maminku, sestru a příjďte poznat péči o pleť s Dermalogica, naše salonní služby s touto kosmetikou a užít si krásné odpoledne.

Všechny aktuální informace s vámi budeme sdílet na našem instagramovém profilu a všechny stories k akci najdete uložené ve výběru 12.06.2024.

Pokud byste měli jakoukoliv otázku, neváhejte nás kontaktovat.

Budeme se na vás těšit!


Srdečně vás zveme na naši akci 12.06. Drink s Dermalogica ve studiu ZA VÝLOHOU. Jako první salon v ČR a SR máme tu čest osobně představit nový produkt Dermalogica, který si budete moct vyzkoušet a představíme náš BEAUTY BOOSTER vitamínový koktejl na míru.

ZALOHOU

Using Format