Elleebana lash lifting

Nádherné řasy s dlouhotrvajícím natočením. Zkrátka jednoduchá a bezproblémová úprava přírodních řas. Jejich luxusní natočení přetrvá i po osprchování, návštěvě bazénu a sauny. Řasy nevyžadují takovou údržbu jako je tomu u prodloužených řas.
Lash lifting opticky otevře oči, vyzvedne je ve vnějším koutku a tím jim dodá vzhled delších a hustších řas. Díky nabarvení na závěr aplikace, speciální barvou s výživou dojde k dokonalému zvýraznění.

PRŮBĚH APLIKACE

Během aplikace se pro vytvarování přírodních řas používají speciální silikonové natáčky, které zvednou řasy od jejich samotného kořene, po celé jejich délce, a tím vytvoří zvednutý a prodloužený vzhled. Celý proces se podobá úpravě vlasů pomocí natáček. U lash liftingu používáme k vytvarování řas šetrný roztok, kdy po jeho aplikaci dochází k pernamentnímu nastavení řas do zvednutého tvaru.
Proces tvarování a ustálení probíhá ve chvíli, kdy je řasa natočená na silikonovou natáčku, čímž jim dáváme nový tvar a směr, a tím je dosaženo optimálního výsledku. V další fázi aplikace se neutralizací a ustalovacím procesem navrací řasám jejich přirozená pH hodnota a dochází k jejich posílení.

Dříve se běžně pro ustálení používal peroxid vodíku a docházelo tak ke změně přirozené barvy řas, jelikož povrchová vrstva řasy, která dodává řase přirozený tvar, barvu, hydrataci a přirozený melanin (pigment), byla vystavena silné chemické reakci.

STOVÝ CYKLUS ŘAS
💚Přírodní řasa roste přibližně 30 dní, v poslední fázi růstu řasa vypadává a celý cyklus se opakuje. Všechny řasy se nacházejí v jednom okamžiku v různých fázích růstového cyklu a to je i důvodem, proč nám řasy padají každý den. V jedné chvíli můžeme pozorovat větší množství malých nebo čerstvě dorostlých řas. Řasy se v průběhu procesu vytvarují, protože jsou ale na začátku svého růstu, bude je možná nutné ale přetvarovat dříve pokud rychle dorostou. Vždy je to individuální.
💚Výsledek lash liftingu vydrží po celý cyklus přirozené výměny řas, který trvá cca 90 dní. Řasy, které se nacházejí na začátku svého růstu, nebo v polovině růstového cyklu, bude možná nutno přetvarovat dříve. Z tohoto důvodu doporučujeme aplikaci zopakovat 1x za 6 týdnů, abychom docílili optimálního výsledku.

➗ Elleebana není testována na zvířatech.

➗ Elleebana je veganská.

➗ Elleebana je bez lepku.

➗ Dále je bez parabenů, formaldehydu, hypoalergenní, bez latexu.

Pokožka očního víčka a okolí očí je tou nejjemnější, proto je náchylnější na poškození, které se může projevit alergickou reakcí a to ve formě otoku, vyrážky, zanícení nebo svěděním pokožky kolem očí. Oči mohou slzet, mohou v nich popraskat žilky a můžete mít pocit suchosti očí.

Pokud se alergie objeví doporučujeme vyplachovat oči chladnou vodou, v akutním případě doporučujeme navštívit lékaře.

KONTRAINDIKACE - není možno aplikaci provést v případě:
cyst, ječného zrna, při zánětu očního víčka, infekce oka, zánětu spojivek, rohovky, chemoterapie, choroby pokožky (dermatitida, xantelasma, syringom), řezných ranách, oděrkách, spáleninách, otocích, klaustrofobii, slabých řasách - v těchto případech doporučujeme konzultaci s terapeutem.

Těhotenství - kojení - hormony
Ošetření je jinak zcela bezpečné a není doporučováno pouze v prvním trimestru. Přes to mohou tyto skutečnosti ovlivnit výsledek liftingu, a to vzhledem k hormonální změnám probíhajícím v těle.


Na ošetření Lash Lifting nutno přijít s odlíčenýma očima.

Ceník | Kontakt

Using Format