INVISIBLE PHYSICAL DEFENSE SPF 30

Častým úskalím složení ochranných krémů na minerální bázi je jejich přebytek na kůži, což způsobují aktivní látky na bázi minerálů, oxid zinečnatý a oxid titaničitý. To v nás budí přesvědčení, že fyzický/minerální opalovací krémy jsou na kůži viditelné, těžko se vstřebávají a jsou velmi těžké.

Novinka od Dermalogica, Invisible Physical Defense SPF 30 je minerální opalovací krém, který se snadno vstřebá do všech typů pleti. Chrání před UVA, UVB zářením a modrým světlem. Zklidňuje všechny stavy pokožky - včetně citlivé a je vhodný pro klienty, kteří dávají přednost fyzickému opalovacímu krému.

Nečejte žádný bílý nános, který po sobě zanechávají krémy s fyzickým ochranným faktorem. Nový krém je s výhradně minerálním ochranným faktorem lehounkého složení, který se snadno vstřebá a splyne s pletí. Zklidňuje všechny typy pleti včetně citlivé a pomáhá chránit před působením UVA/UVB paprsků, včetně modrého světla. 

Složení:
♥ Ultračistý oxid zinečnatý zajišťuje ochranu před širokým barevným spektrem/modrým světlem.
♥ Bioaktivní houbový komplex pomáhá zklidnit pokožku, zmírnit zčervenání a suchost vyvolanou působením UV zářením.
♥ Antioxidační zelený čaj pomáhá v boji proti poškození pokožky volnými radikály.
♥ Žádný chemický ochranný faktor, umělá barviva nebo vůně.
♥ Krém nebyl testován na zvířatech, je bez lepku a veganský.

Aplikujte v dostatečném množství na pleť, nejlépe 30 minut před pobytem na slunci a používejte jej každý den, chraňte tak důsledně svou pleť.

Objem: 50ml
Cena: 1420,-

Skladem v našem studiu - chraňte svoji pleť před slunečními paprsky a napište si o něj!

Oproti konkurenčním produktům s minerálním SPF neviditelný a jako důkaz testovala Dermalogica produkt s klíčovým produktem konkurence několika způsoby. V  každém testu jsme se ujistili, že použijeme stejné množství každého opalovacího krému za stejných podmínek. Když jsme porovnali Invisible Physical Defense SPF 30 s klíčovým konkurentem, jak je ukázáno na obrázku, vypadá naše složení neviditelněji - jako by tam vůbec nebyl žádný krém na opalování! Konkurenční produkt zanechal na povrchu pokožky znatelné zbytky.

Efekt výsledku testování na všech odstínech kůže.

Using Format