Laserové světlo

Biostimulační laser Orionis Therapy Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka totiž není schopna tak jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě laserové světlo. Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, kde se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší aktivitě - povzbudí energetický metabolismus buňky, zlepší buněčné fungování, buňky jsou schopny rychleji se dělit.

Jaké jsou hlavní benefity laserového světla?
Hydratace pleti - pomoc dehydrované, unavené a citlivé pleti, která může být poškozená kosmetickými produkty nebo vlivy vnějšího prostředí oslabující bariéru pleti.
Intenzivní výživa a regenerace - pomoc suché pleti, podpora nových vláken kolagenu a elastinu, zlepšení kondice obranyschopnosti pleti.
Akné - zmírňuje aktivní záněty, pomáhá v jejich hojení, aby nezůstávaly na pleti “flíčky”, ze kterých se mohou tvořit pozánětlivé pigmentace či jizvičky.

Biostimulační účinek zvýšeného přísunu světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu a zdravý vývoj poškozených buněk a právě díky těmto příznivým účinkům jsem jeho použití zařadila do každého našeho kosmetického ošetření Dermalogica. Laserové světlo totiž jednoduše zlepší celkový stav pleti a jeho účinky „dobíhají“ ještě po každém ošetření, kdy pleť vše zpracovává a její stav je den ode dne lepší.

Co můžete pozorovat po ošetření laserovým světlem?
♥ pleť vypadá odpočatě, projasněně, sjednoceně
♥ na dotek je hebká, pružná, odolná
♥ rychlejší hojení akné, úplné dohojení “flíčků” po akné
♥ nastartovaná buněčná obnova v pleti lépe zpracovává séra a aktivní produkty používané při domácí péči o pleť
♥ v letním období s kombinací hloubkové hydratace pleť do hloubky hydratuje, ulevuje od poškození způsobeného slunečním zářením, regeneruje a posiluje obranyschopnost pleti a ulevuje od citlivosti,
podráždění 
♥ v zimním období s kombinací intenzivní výživy pleť do hloubky vyživíme a podpoříme lipidovou bariéru pleti, abychom předešli poškození pleti způsobenou vnějšími vlivy jako je chlad, mráz a tím
předejdeme suchosti, šupinatění a ekzémům 

KONTRAINDIKACE
♥ kardiostimulátor
♥ těhotenství
♥ kardiovaskulární onemocnění
♥ epilepsie

Biostimulační účinek zvýšeného přísunu světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu a zdravý vývoj poškozených buněk a právě díky těmto příznivým účinkům jsem jeho použití zařadila do každého našeho kosmetického ošetření Dermalogica.


Na kosmetické ošetření se můžete objednat on-line, pokud si nevíte rady s vyhodným výběrem, neváhejte se nám ozvat.

Using Format