Active Moist

Krém Active Moist - inovovaný, s vylepšeným složením opět v nabídce produktů Dermalogica. Lehounký prebiotický hydratační produkt bez obsahu oleje, který zvlhčuje smíšenou či mastnou pleť.

Hydratuje díky vrstvě rostlinných výtažků a nezanechává mastný lesk. Navrací rovnováhu mikrobiomu pleti a zlepšuje vzhled pleti díky rostlinným výtažkům. 

Klíčové složky:
Prebiotický hydratační komplex je spojením prebiotického systému s rostlinnými výtažky, které tvoří rostlinnou vrstvu na pleti zajišťující dlouhodobou hydrataci, zdravý mikrobiom a lepší texturu pleti. Výtažky z citronu🍋 a lopuchu🌿 pomáhají zlepšit texturu pleti. Výtažek z okurky 🥒zklidňuje pleť a pomáhá zajistit hloubkovou hydrataci.

Aplikace: Po vyčištění a tonizaci pleti naneste na pleť obličeje a krku lehkými pohyby vedenými zespoda nahoru. Používejte dvakrát denně, ráno a večer.

K Active Moist se hodí: PreCleanse, Active Clay Cleanser, Multi-Active Toner.

Objem: 100ml
Cena: 1690,-

Prebiotický hydratační komplex, který pomáhá udržet zdraví mikrobiomu pleti, neobsahuje olej a pomáhá navrátit rovnováhu mastné a smíšené pleti. Velmi oblíbená texturu původního složení je zachována.

Co je Prebiotický hydratační komplex a jaké jsou jeho přínosy pro pleť?

Nový Prebiotický hydratační komplex v Active Moist přináší mastné pleti optimální kombinaci hydratačních rostlinných výtažků a prebiotických účinků a podporuje tak rovnováhu mikrobiomu pleti.

Tvoří skvělou letní kombinace s Invisible Physical Defefense SPF30.

Zdroj obrázků: Dermalgocia

Using Format