Daily Glycolic Cleanser

Pleť s jiskrou každý den, tak by se dal definovat nejnovější čistící produkt Daily Glycolic Cleanser, který rozzáří a zjemní pleť. Oživí její nejednotný, mdlý tón a pomáhá odstraňovat nánosy vytvořené působením faktorů okolního prostředí. 

Jeho šetrné a účinné složení funguje tak, že narušuje a odstraňuje blokátory jasu, které se nám každý den na pleti hromadí a zároveň zachovává funkci hydratační bariéry. 

Hvězdnou složkou tohoto produktu je 3% kyselina glykolová, která je známá tím, že má nejmenší molekulární vlastnosti ze všech alfa-hydroxy kyselin (AHA). Díky tomu proniká účinně povrchem pleti, kde se usazuje veškerý nános, který bere pleti její zářivost. Směs zklidňujícího výtažku z měsíčku a výživného jojobového oleje pleť zjemňuje, obnovuje, čímž pomáhá zachovat funkci její bariéry.

Daily Glycolic Cleanser Dermalogica Brno Daily Glycolic Cleanser Dermalogica Brno


TIP pleťového terapeuta Dermalogica Expert

Vhodný je pro všechny typy pleti s mdlým vzhledem. Čistící gel aplikujte na navlhčenou pleť a vmasírujte, na závěr opláchněte teplou vodou. Nezapomeňte se vyhnout oblasti kolem očí a rtů. Pokud pleť čistíte pomocí tohoto gelu ráno, aplikujte krém s SPF! Používat jej můžete 2x denně (ráno i večer). V případě, že máte pleť citlivější či řešíte mastnotu, používejte jej 1x denně v kombinaci s čistícím produktem pro danou problematiku. Po každém jeho použití budete pozorovat projasnění pleti. :)

Using Format