Laserové světlo

Biostimulační laser Orionis Therapy Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka totiž není schopna tak jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě laserové světlo. Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, kde se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší aktivitě - povzbudí energetický metabolismus buňky, zlepší buněčné fungování, buňky jsou schopny rychleji se dělit.

Jaké jsou hlavní benefity laserového světla?
Hydratace pleti - pomoc dehydrované, unavené a citlivé pleti, která může být poškozená kosmetickými produkty nebo vlivy vnějšího prostředí oslabující bariéru pleti.
Intenzivní výživa a regenerace - pomoc suché pleti, podpora nových vláken kolagenu a elastinu, zlepšení kondice obranyschopnosti pleti.
Akné - zmírňuje aktivní záněty, pomáhá v jejich hojení, aby nezůstávaly na pleti “flíčky”, ze kterých se mohou tvořit pozánětlivé pigmentace či jizvičky.

Biostimulační účinek zvýšeného přísunu světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu a zdravý vývoj poškozených buněk a právě díky těmto příznivým účinkům jsem jeho použití zařadila do každého našeho kosmetického ošetření Dermalogica. Laserové světlo totiž jednoduše zlepší celkový stav pleti a jeho účinky „dobíhají“ ještě po každém ošetření, kdy pleť vše zpracovává a její stav je den ode dne lepší.

Co můžete pozorovat po ošetření laserovým světlem?
♥ pleť vypadá odpočatě, projasněně, sjednoceně
♥ na dotek je hebká, pružná, odolná
♥ rychlejší hojení akné, úplné dohojení “flíčků” po akné
♥ nastartovaná buněčná obnova v pleti lépe zpracovává séra a aktivní produkty používané při domácí péči o pleť
♥ v letním období s kombinací hloubkové hydratace pleť do hloubky hydratuje, ulevuje od poškození způsobeného slunečním zářením, regeneruje a posiluje obranyschopnost pleti a ulevuje od citlivosti,
podráždění 
♥ v zimním období s kombinací intenzivní výživy pleť do hloubky vyživíme a podpoříme lipidovou bariéru pleti, abychom předešli poškození pleti způsobenou vnějšími vlivy jako je chlad, mráz a tím
předejdeme suchosti, šupinatění a ekzémům 

KONTRAINDIKACE
♥ kardiostimulátor
♥ těhotenství
♥ kardiovaskulární onemocnění
♥ epilepsie

Biostimulační účinek zvýšeného přísunu světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu a zdravý vývoj poškozených buněk a právě díky těmto příznivým účinkům jsem jeho použití zařadila do každého našeho kosmetického ošetření Dermalogica.


Na kosmetické ošetření se můžete objednat on-line, pokud si nevíte rady s vyhodným výběrem, neváhejte se nám ozvat.


Ozonizer


Věděli jste, že ozonizér patří v kosmetice k jedněm z nejstarších přístrojů? Tento speciální přístroj s elektrodami, pracujíce s vysokofrekvenčními výboji a díky nim ovlivňuje nervová zakončení v těle, díky čemuž dochází k lepšímu prokrvení pokožky, což má ve výsledku příznivý účinek na problematickou pleť

O ozonu je známo, že působí dezinfekčně nejen na povrchu pokožky, ale je průchodný i do hlubších vrstev kůže. Působí zároveň antisepticky a to je k nezaplacení při léčbě akné (působí na aktivní záněty, mazové žlázy, vlasové folikuly).

benefity přístroje v kostce
♥ zvyšuje se regenerační proces pokožky a folikulů
♥ dezinfekce pokožky díky ozonu, stahují se rozšířené póry, reguluje se tvorba mazu
♥ textura pleti je hladká, pružná a hydratovaná (výrazné zlepšení u mastné, pórovité pokožky)
♥ zabraňuje znečištění pórů a tím zamezuje tvorbě dalších kamedonů
♥ dochází k intenzivní látkové výměně, což vede k lepšímu vstřebávání kosmetických produktů 

Jak probíhá ošetření pleti přístrojem?
Ošetření se provádí pomocí skleněného aplikátoru plněného argonem, který má stejně jako ostatní vzácné plyny malý elektrický odpor a vede velmi dobře elektrický proud. Díky této vlastnosti v uzavřených trubicích, kterými prochází elektrický proud, vznikají elektrické výboje.
Působením vysokofrekvenčního výboje dochází v místě použití k přeměně kyslíku obsaženého v kůži na ozon, ten má zklidňující a dezinfekční účinky. Velice dobře se hojí, zanícená místa (akné) a rychle se zatahují.

Abychom dosáhli vysněných výsledků při léčbě akné, zařadila jsem použití vysokofrekvenčního ozonizéru do ošetření po Pro Skin 30+30 čištění pleti a je pak i součástí každého ošetření, kde provádíme hloubkové čištění pleti a potřebujeme “zkrotit akné”. Dosáhneme tak vždy redukce mastnoty, prokrvení, regenerace pokožky, zklidnění a hlavně dezinfekce pleti (zánětu-akné).

❌️ KONTRAINDIKACE
♥ kardiostimulátor
♥ kardiovaskulární onemocnění
♥ těhotenství
♥ epilepsie

Pomoci přístroje, ozonizeru, během kosmetického ošetření Dermalogica dosáhneme vždy redukce mastnoty, prokrvení, regenerace pokožky, zklidnění a hlavně dezinfekce pleti (zánětu-akné).

léčba akné v Brně

Na kosmetické ošetření se můžete objednat on-line, pokud si nevíte rady s vyhodným výběrem, neváhejte se nám ozvat.


Online objednaní a kauce

Pokud se k nám chystáte objednat přes náš online rezervační systém, po výběru služby a termínu vás požádáme o složení kauce za rezervaci termínu.

Proč? 
Vážíme si vašeho času, ale i toho našeho, který si pro vás vyhradíme. Náklady máme i v případě, že v rezervovaném čase nedorazíte. A bohužel bez včasné omluvy nejsme schopné na poslední chvíli termín obsadit.

Je to bezpečné?
Ano! Nemusíte mít obavy, vše co se transakce, úhrady kauce, kartou týká je plně bezpečné.
Termín je po vytvoření rezervace blokován 1 hodinu. Pokud nedojde k platbě, termín je automaticky zrušen a nabídnutý znovu.

Co se stane po úhradě kauce?
Po rezervaci a úspěšné transakci vám na email přijde potvrzení, kde budete mít odkaz, pomocí kterého můžete vaši rezervaci zrušit do 48h. před zahájením objednané služby. Vámi uhrazená kauce se vám vrátí zpět na kartu.
Pokud by se tak nestalo, prosím, kontaktujte nás a my vám peníze vrátíme. 

Zrušení na poslední chvíli.
Pokud vy nebo vaše děti onemocní, cokoliv se stane, prosím kontaktujte nás.
Dáme vám měsíc na to, abyste kauci mohli uplatnit při vaší návštěvě v náhradním termínu.

Nechci platit kauci kartou.
Jestliže neradi platíte kartou, nebo se vám to zdá nedůvěryhodné, můžete se objednat emailem nebo telefonicky.


Using Format