Drink s Dermalogica 12.06.2024

Srdečně vás zveme na náš event Drink s Dermalogica ve spolupráci s Dermalogica, který se bude konat 12.6.2024 v našem salónu Za Výlohou od 14:00 do 20:00 hodin.

Na co se můžete těšit?
Jako první salon v ČR a SR máme tu čest osobně představit nový produkt Dermalogica, který si budete moct vyzkoušet. Představíme náš BEAUTY BOOSTER - na míru vytvořený koktejl s kolagenenem, vitamíny a minerály - bude na vás čekat ochutnávka!
Nabídneme vám exkluzivní slevu na všechny naše produkty, budete se moci poradit osobně s terapeuty Dermalogica či vizážistkami a v neposlední řadě si užijeme spoustu výborného a bohatého občerstvení, kávy, aperitivu a hudby. 

Ale především oslavíme že jste tu s námi, protože bez vás bychom tu nebyly!

Těšíme se na vaši účast, a poprosíme vás o vyplnění našeho krátkého dotazníku, abychom si pro vás mohly připravit překvapení!

Dotazník - registrace (zdarma) do 31.05.2024. Na základě vyplnění dotazníku vám osobně pošleme pozvánku a bude na vás čekat taška s dárky. Na naši akci můžete přijít i bez vyplnění dotazníku, registrace :)

Pokud byste měli jakoukoliv otázku, neváhejte nás kontaktovat.


Srdečně vás zveme na naši akci 12.06. Drink s Dermalogica ve studiu ZA VÝLOHOU. Jako první salon v ČR a SR máme tu čest osobně představit nový produkt Dermalogica, který si budete moct vyzkoušet a představíme náš BEAUTY BOOSTER vitamínový koktejl na míru.

ZALOHOU


Proč je správná ochrana před sluncem klíčem?

Stojíte před výběrem vhodného krému s ochranným faktorem a váháte jak naložit s pojmy chemický a minerální faktor? Oba typy poskytují ochranu před slunečním zářením, ale jaký je mezi nimi skutečný rozdíl?

Stojíte před výběrem vhodného krému s ochranným faktorem a váháte jak naložit s pojmy chemický a minerální faktor? Na blogu jsme připravily článek podle kterého si vyberete. Neváhejte se na nás obratit pro radu, či vyzkoušení testeru.

ochrana před sluncem s Dermalogica

Chemický faktor funguje jako tajný agent, který absorbuje sluneční paprsky ještě předtím, než mohou proniknout hlouběji do kůže a způsobit tak případné poškození. Jakmile tyto paprsky absorbuje, transformuje je na méně škodlivou formu energie, například na teplo. Chemické složky, které toto umožňují, zahrnují avobenzon, oxybenzon a další. Přestože jsou tyto složky účinné, v některých případech mohou vyvolat alergické reakce nebo podráždění, zejména u citlivějších typů kůže.

PLUSY
✔️jednoduše se roztírají díky jejich lehké konzistenci
✔️nedělají skvrny
✔️dobře se kombinují s dalšími produkty (krém, make-up)
✔️jsou odolné proti vodě i pocení (ideální volba na sportovní aktivity)
NUSY
✖️aktivují se až 20 minut po aplikaci
✖️v některých případech mohou zanášet póry
✖️u růžovky nebo zvýšené citlivosti pleti mohou zvyšovat zarudnutí
✖️některé složky obsažené v chemických faktorech jsou považovány za teoreticky škodlivé pro korálové útesy a oceány

Chemický faktor funguje jako tajný agent, který absorbuje sluneční paprsky ještě předtím, než mohou proniknout hlouběji do kůže a způsobit tak případné poškození. Ochrana před sluncem s Dermalogica produkty.

krémy s chemickým SPF Dermalogica


☀️Powerbright Moisturizer SPF50
Skvělý produkt, který plní hned několik funkcí najednou. Jeho hlavním úkolem je dát stop pigmentovým skvrnám a ochránit pleť před jejich dalším vznikem. Pleť dokáže prozáři, chránit před sluncem a benefity jsou ochrana proti oxidačnímu stresu, dávka hydratace, zklidnění a zmírnění jemných linek a vrásek, prejevům stárnutí.

☀️Dynamic Skin Recovery SPF50
Krém se střední hutností, který zjemňuje, podporuje pevnost, pružnost, hydrataci pokožky a předchází stárnutí pleti. Sedí typům pleti, které postrádají pevnost, pružnost či hydrataci. Zároveň pleť chrání proti volným radikálům a posiluje její ochrannou bariéru.

☀️Protection 50 sport SPF50
Voděodolná ochrana proti slunci vhodná na obličej i tělo. Brání dlouhodobému poškozování pleti vlivem UV, neutralizuje poškození a váže v pleti vlhkost. Jak už název napovídá, je to ideální parťák pro sport i k vodě.

☀️Prisma Protect SPF30
Dokáže odrazit až 85% částeček znečištění a dodává pleti zářivý vyhlazený vzhled. Působí v souladu s denním obranným režimem pleti, chrání ji před působením UV paprsků, poškozením volnými radikály a znečištěním. Neopomíná ani hydrataci a zanechává pleť viditelně hladkou s jejím přirozeným jasem.

Na druhé straně stojí minerální faktor, který je spíše jako hradní zeď, která odolává proti obléhání. Minerální faktor je skladbou například oxidu zinečnatého nebo oxidu titaničitého, odráží sluneční paprsky zpět, dříve než mohou vůbec proniknout do kůže. Představte si, že sluneční paprsky jsou jako šipky a minerální faktor je silný štít, který pleť před nimi ochrání. Tato “hradní zeď” je pevnou překážkou a díky tomu je doporučována pro typy s citlivější kůží. Je totiž malá pravděpodobnost, že by použití minerálního faktoru vyvolalo alergickou reakci nebo podráždění. Ideální je tedy pro typy klientů s velkou citlivostí pleti a pro malé děti.
*Zajímavostí je struktura minerálů, tu reprezentuje bílý prášek běžně užívaný v malířských barvách.
*My jej doporučujeme používat pravidelně po našich cílených ošetřeních, kdy se na pleti v prvních dnech po ošetření může objevit citlivost.
 

PLUSY
✔️vytváří na pokožce ochrannou vrstvu, která blokuje sluneční paprsky
✔️obsahuje přírodní filtr šetrný jak vůči pokožce, tak životnímu prostředí
✔️nedráždí, chrání a zklidňuje pokožku
✔️působí okamžitě

NUSY
✖️snadno reaguje s vodou, potem a lehce se tak smývá
✖️může zanechávat jemné bílé stopy
✖️vzhledem k obsahu zinku může lehce vysušovat

TIP: Pokud vás osloví právě krém s minerálním ochranným faktorem, doporučujeme zařadit do vaší ranní skin care více hydratace v podobě tonika Hyaluronic Ceramide Mist), či séra (circular Hydration Serum), nebo si dopřát v letních měsících dávku hydratace 1x týdně s maskou Skin Hydrating Masque, nebooo s rychlou pětiminutovkou a to hydratační maskou Hydro Masque Exfoliant s bambusovými kuličkami, které obstarají peeling (pokud se rozhodnete použít tuto masku, neprovádějte peeling, aby nedošlo k dvojité exfoliaci pleti!).

Minerální faktor je jako hradní zeď, která odolává proti obléhání. Minerální faktor je skladbou například oxidu zinečnatého nebo oxidu titaničitého, odráží sluneční paprsky zpět, dříve než mohou vůbec proniknout do kůže.Ochrana před sluncem s Dermalogica.

krémy s minerálním SPF Dermalogica


☀️SkinPerfect Primer SPF30
Tento multifunkční produkt slouží nejen jako ochranný krém s minerálním faktorem SPF 30, ale také jako primer před aplikací make-upu. Pleť rozjasní díky perlové drti, díky čemuž dodá pleti bezchybný vzhled a o hladký finiš se postará sójový protein. Obsahuje peptidy a antioxidanty, které bojují proti stárnutí pleti, zároveň minimalizuje viditelnost pórů a jemných linek. Jeho jedinečná formulace zajišťuje, že make-up zůstane na místě déle a pleť vypadá mladistvě.
* Tento produkt je jedním z nejoblíbenějších u našich klientů v letních měsících, kdy jej klientky nosí rády samotný a přidají už jen bronzer, tvářenku a summer look je hotov :)

☀️Invisible Physical Defense SPF30
Neviditelná ochrana před sluncem s faktorem, která snadno splyne s pletí a chrání jak před UVA, UVB paprsky, tak i před modrým světlem. Je velmi vhodný pro všechny typy pleti, včetně té velmi citlivé a jeho hlavní složkou je čistý oxid zinečnatý.

☀️Porescreen SPF40
Multifunkční krém s vysokým faktorem SPF 40 a hlavní složkou - oxidem zinečnatým. Dokáže podpořit zdravý vzhled pórů, jejich vzhled minimalizuje vyhlazujícím efektem podobnému podkladové bázi. Sjednocuje tón pleti a dává jí přirozeně opálený, zářivý vzhled.
* Tento produkt je jedním z nejoblíbenějších u našich klientů v
letních měsících, kdy jej klientky nosí rády samotný a přidají už jen
bronzer, tvářenku a summer look je hotov :)

☀️Oil Free Matte SPF 30
Ideální volba pro mastnou a aknózní pleť, kdy tento krém poskytuje ochranu proti slunečnímu záření s minerálním faktorem SPF 30 a zároveň nabízí matující efekt, který pomáhá kontrolovat lesk pleti po celý den. Jeho lehká, oil-free formulace neucpává póry a je obohacená o ingredience, které pomáhají redukovat a předcházet vzniku akné.

Když si vybíráme mezi chemickým a minerálním faktorem, je dobré si představit, že každý z nich hraje v ochraně proti slunci svou specifickou roli. Chemický faktor je jako tajný agent, který se infiltruje a neutralizuje hrozbu zevnitř, zatímco minerální faktor je jako hradní zeď, která hrozbu odolně odráží.

Výběr mezi chemickým a minerálním faktorem často závisí na osobních preferencích, typu kůže a také na tom, co od něj očekáváte. Pro dlouhodobé nošení na pláži nebo při sportovních aktivitách venku je vhodnější minerální faktor, díky jeho schopnosti poskytnout okamžitou ochranu. Naopak, pro každodenní použití, kdy hledáte něco, co se snadno vstřebává a nezanechává bílé stopy, je praktičtější volbou chemický faktor.

Ve světě ochrany proti slunci by měla být připravenost každodenním rituálem. S výběrem vhodného krému s ochranným faktorem vám rády poradíme v našem studiu, kde se můžete zastavit vyzkoušet všechny krémy v testeru. A aby jste si byli opravdu jistí svým výběrem, dáme vám od nich vzoreček domů na vyzkoušení :) Krém s faktorem je něco jako si vybrat pohodlné boty, prostě musí sedět perfektně celý den :) 

krémy s SPF na e-shopu | kontakt do studia | rezevujte si termín online (konzultace - vyzkoušení testeru)


Power Refresh pro muže

Ve světě, kde se hranice mezi mužskou a ženskou péčí o pleť stále více rozplývají, se objevuje stále více možností, jak si i muži mohou dopřát kvalitní kosmetické ošetření a to přímo v našem studiu.
Doba, kdy bylo pro muže “tabu” vstoupit do kosmetického salonu, je už dávno pryč a jednou z předních značek, která tento trend naplno vítá, je i Dermalogica. Tato značka dokáže se svou širokou nabídkou produktů sestavit péči přímo na míru i pro mužskou pleť. 

Pojďme si přiblížit jak takové kosmetické ošetření pro muže vypadá, a proč byste měli zvážit jeho zařazení do vaší rutiny v péči o sebe.

Kosmetické ošetření pro muže od Dermalogica není o kráse, ale je to především o zdraví pleti a o tom, vzít si chvíli pro sebe v hektickém světě, tak jako zajít si třeba na masáž. Ať už jste skeptici, nebo už o svoji pleť pečujete, možná je čas dát šanci profesionálnímu ošetření na míru a nechat se hýčkat.

A proto jsme se rozhodly sestavit kosmetické ošetření na míru pro vás pánové!

Naše kosmetické ošetření Power Refresh pro muže Dermalogica není o kráse, ale je to především o zdraví pleti. Ať už jste skeptici, nebo už o svoji pleť pečujete, možná je čas tomu dát šanci pánové. Věříme, že vaše pleť vám poděkuje.

Power Refresh pro muže

POWER REFRESH pro muže - ošetření obličeje na 60 minut sestavené na míru pleťovou terapeutkou

Ošetření začínáme konzultací a důkladným čištěním pleti, aby se odstranily veškeré nečistoty a přebytečný maz. Následuje exfoliace, peeling, který odstraní z povrchu pleti odumřelé kožní buňky a dá prostor těm novým. Poté, následuje na základě analýzy pleti Face Mapping, podle potřeb pleti čištění ultrazvukovou špachtlí/ručně), zapracování sér pomocí kyslíkového přístroje, nebo masáž obličeje, která nejen že je nesmírně uvolňující, ale také podpoří cirkulaci krve a detoxikaci pleti. Závěrem ošetření je aplikace masky s LED světelnou terapií / laserovým světlem a finální péče. 

Věříme, že si tuhle službu oblíbíte a zařadíte ji do svého programu jako to již zařadili naši pravidelní klienti. 

Váš termín si můžete rezervovat v našem rezervačním systému a pokud byste cokoliv potřebovali, neváhejte se na nás obrátit.


* V rezevačním systému rolujte dolů, kde můžete vybrat:
1. varianta: ošetření Power Refresh pro muže PRVNÍ OŠETŘENÍ - ošetření + konzultace, doporučení produktů pro domácí péči
2. varianta: ošetření Power Refresh pro muže - pouze ošetření

Using Format