Prisma Protect SPF30

Prisma Protect SPF30 využívá denního obranného režimu pleti pro poskytování širokospektré ochrany před slunečním zářením, zvyšuje přirozenou zářivost pleti, přináší dlouhotrvající hydrataci a odráží 85 % částeček znečištění. Vhodný je pro všechny typy pleti.

Aplikujte pokud možno 30 minut předtím, než pleť vystavíte slunečnímu záření. Na vyčištěnou pleť, po aplikaci tonika naneste dostatečné množství na obličej a krk.

♥ Inteligentní technnologie dronů dodává pleti fotosenzitivní složku (exogenní chromofor) a zvýrazňuje její přirozenou zářivost.
♥ Vyspělé magnety udržující vlhkost poskytují celodenní hydrataci, takže pleť je viditelně hebčí.
♥ Čaj Matcha (Camellia Sinensis) neutralizuje volné radikály a pomáhá chránit pleť před znečištěním z okolního prostředí.
♥ Avobenzon, homosalát, oktisalát a oktokrylen poskytují širokospektrou ochranu před slunečním zářením SPF30 díky použití směsi těch nejlepších chemických ochranných faktorů.
♥ Bio ferment ze šalvěje (Salvia Officinalis) pomáhá rozjasnit a zklidnit pleť a sjednotit její tón.

CHRÁNÍ
Prisma Protect SPF30 byl vyvinut pro používání ráno, když je pleť ve svém přirozeném denním obranném režimu. Během dne mají pleťové buňky na práci svou ochranu před UV zářením a poškozením volnými radikály. Prisma Protect SPF30 využívá denního obranného režimu pleti pro poskytování širokospektré ochrany před slunečním zářením. Blokuje 85 % částeček znečištění, a použitím inteligentních dronů přeměňuje viditelné světlo na zvýšenou zářivost pleti, čímž optimalizuje obranu pleti a podporuje její přirozený jas!

HYDRATUJE
Hydratace na rostlinné bázi účinkující během celého dne. Jedinečný komplex karbohydrátů identického složení jako má pleť se dokonale připojuje na vnější vrstvy pleti a váže k pleti vodu jako magnet. Výsledkem je celodenní hydratace a viditelně hebčí pleť.

PODPORUJE
Inteligentní drony využívají viditelného světla ve prospěch pleti tím, že do buněk cíleně dodávají světlem aktivovanou řasu Chlorella Vulgaris, která jim poskytuje energii a podporuje zářivost pleti.

SOBENÍ UV ZÁŘENÍ
Působení UV záření je jen jedním aspektem celkového poškození pleti, má však trvalý charakter - a dokonce i lidé uvědomělí v tomto ohledu často podceňují jeho kumulativní dopad.

Jakákoli doba strávená na denním světle se počítá jako čas, po který je pleť vystavená UV záření. Sluneční záření sestává z proměnlivých vlnových délek elektromagnetického záření, což je často označováno jako elektromagnetické spektrum. Asi 35 % tohoto spektra tvoří viditelné světlo, 60 % je infračervené záření (které pociťujeme jako teplo). 5 % je tvořeno ultrafialovými (UV) paprsky - a je to právě tahle část, která nás nejvíce zajímá s ohledem na poškození pleti.

UV paprsky - také známé jako “paprsky stárnutí” - jsou v celém spektru nejdelší a pronikají hlouběji do pleti. Kromě toho, že způsobují většinu typů rakoviny kůže, jsou také zodpovědné za vznik vrásek a hyperpigmentaci. UVB paprsky - “pálící paprsky” - jsou kratší než UVA paprsky a mají na svědomí spálenou pleť či “opalovací odpověď” pleti. Jak UVA, tak UVB paprsky generují volné radikály a mohou způsobit rakovinu kůže, je proto velmi důležité používat produkty s ochranným faktorem chránícím proti oběma typům.

ZNEČIŠTĚNÍ OVZDUŠÍ
Stejně jako UV záření je také znečištění vzduchu většinou neviditelná hrozba. Jeho dopady na pleť jsou však velice viditelné a sahají od poškození volnými radikály a hyperpigmentace až po zvýšenou citlivost. Kumulativně mohou tyto dopady způsobovat, že pleť působí být viditelně i citelně starší než ve skutečnosti je: jedna studie prokázala, že pigmentové skvrny mohou člověku přidat až 12 let věku.

Znečištění ovzduší není pouze výsadou měst sužovaných smogem, ale existuje všude - dokonce i na venkově. S tímto vědomím se ochrana pleti před vlivy znečištění jeví jako podstatná součást celkové ochrany pleti u každého.


Dermalogica ošetření ProSkin

“Pleť zářící zdravím na celý život”

Dermalogica ošetření ProSkin 30 (690,-)
Cílené ošetření, individuálně přizpůsobené podle analýzy pleti Face Mapping. Pleťový terapeut navrhne 30-ti minutové ošetření pleti dle jejího aktuálního stavu a specifických potřeb pleti.

Dermalogica ošetření ProSkin 60
(1290,-)
Komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální, senzorické ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie. Relaxační cesta k té nejzdravější pokožce.

Doplňkové služby + 30 minut k ošetření
(200,-)
Dle potřeby a konzultace s pleťovým teraeutem.

Jaké ošetření si mám vybrat a co od něj mohu očekávat?

Ošetření ProSkin 30 je 30-ti minutové ošetření, navržené pleťovým terapeutem, které doporučujeme před svatbou či jinou událostí nebo mezi “běžným kosmetickým ošetřením”.
Ošetření ProSkin 60 je 60-ti minutové ošetření obličeje a dekoltu a jeho průběh je navržen pleťovým terapeutem.
Doplňkové služby +30
jsou služby + 30 minut k ošetření ProSkin 30 nebo 60, abyste mohli vaší pleti dopřát plně hodnotnou péči.

Pokud jste u nás navštěvovali kosmetické ošetření Dermalogica dříve, tak si z nabídky můžete pamatovat tyto typy “běžného ošetření”.

“běžné kosmetické ošetření obličeje a dekoltu”
obsahovalo - odlíčení, peeling, čištění pleti, masáž, masku + laser, barvení řas, obočí a úprava, krém
Objednávejte ošetření ProSkin 60 + 30 minut doplňkových služeb.

“běžné kosmetické ošetření obličeje”
obsahovalo - odlíčení, peeling, čištění pleti, maska + laser, barvení a úprava obočí, krém
Objednávejte ošetření ProSkin 30 + 30 minut doplňkových služeb.

V případě otázek nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj obrázků: Google

1
Using Format