Pro Retinol

Ošetření pro milovníky peelů, kteří už mají zkušenosti s Dermalogica ošetřeními a především s bioaktivitou peelů a hlavně zkušenosti s retinolem

Celé ošetření má za cíl podpořit a posílit všechna předešla ošetření s exfoliacemi. Odhalí nám jasnější, hladší pleť a maximalizuje výsledky peelů díky urychlenému buněčnému obratu. Ošetření využívá exfoliačního vrstvení podobně jako je tomu u ošetření Lumifusion, s tím rozdílem, že v tomto případě ošetření zakončujeme ošetření aplikací nadupaného, profesionálního retinolu, který zůstává na pleti a s nímž odcházíte domů. 

Pro Retinol ošetření Dermalogica v našem studiu ZA VÝLOHOU má za cíl podpořit a posílit všechna předešla ošetření s exfoliacemi. Odhalí nám jasnější, hladší pleť, minimalizuje linky, vrásky a maximalizuje výsledky peelů díky urychlenému buněčnému obratu.

ošetření Pro Retinol Dermalogica

cíl a výsledek ošetření
♥ zjemnění pleti, především té hrubší
♥ pigmentace
♥ linky, vrásky 

❌️ KONTRAINDIKACE
♥ aktivní forma akné
♥ růžovka
♥ aktivní kožní stavy
♥ otevřené rány
♥ depilace voskem 5 dní před ošetřením
IPL - 14 dní před ošetřením
♥ spálená pokožka - slunce, solárko
♥ těhotenství, kojení

Ošetření Pro Retinol Dermalogica u nás ZA VÝLOHOU využívá exfoliačního vrstvení v kombinaci s nanoinfuzí a je zakončeno aplikací nadupaného, profesionálního retinolu, který zůstává na pleti a s nímž odcházíte domů.

ošetření Pro Retinol Dermalogica

péče o pleť po ošetření (1 - 7 dní / individuální)
♥ nenavštěvovat saunu, bazén, intenzivní tréninkové lekce
♥ vynechat používání aktivních produktů (retinol, domácí exfoliace)
♥ po dobu 1-3 dnů je možné pozorovat olupování, olupování nepomáhat
♥ aplikovat SPF (ideálně Dynamic SPF50)
♥ čistící produkt doporučujeme používat Special Cleansing Gel, nebo UltraCalming Cleanser
♥ krém dle doporučení terapeuta
♥ pár dní po ošetření lze zařadit v domácí skin care Dynamic Skin Retinol Serum - individuální, konzultujte s terapeutem 

typy ošetření | ceník ošetření | ošetření provádí zkušený Dermalogica terapuet expert | termín se můžete rezervovat online 


Pro Power Peel - chemický peeling

Chemické peely jsou ideální volbou jak začít s cílenými ošetřeními. Řešit problematiku pleti a posunout její vzhled na vyšší úroveň. Odstraňují nejsvrchnější vrstvu pleti a stimulují obnovu, výměnu buněk, čímž zlepšují texturu pleti a její vzhled.

ošetření chemickým peelingem Dermalogica

Míra obnovy buněk se s přibývajícím věkem zpomaluje, nebo může být pleť ve fázi stagnace s buněčnou obnovou. To začíná ovlivňovat vzhled pleti a její texturu různými způsoby - výraznější linky a vrásky, pigmentace, akné (špatně se hojící záněty, hluboké záněty, nehojící se zaněty, po kterých zůstávají flíčky a z nich se pak ráda tvoří pozánětlivá pigmentace). Jedním z nejefektivnějších způsobů, záčátkem řešení této problematiky jsou chemické peely.

Inspirace a zdrod Dermalogica cílených ošetření přichází s tím, dát do rukou profesionálních terapeutů přesně to, co je nejlepším nástrojem pro každou pleť klientky a pomocí toho dosáhnout co nejzdravěji vypadající pleti.

Chemické peely jsou ideální volbou jak začít s cílenými ošetřeními, řešit problematiku pleti a posunout její vzhled na vyšší úroveň. Navzdory různorodosti fungují stejným způsobem - odstraňují nejsvrchnější vrstvu pleti a stimulují obnovu, výměnu buněk, čímž zlepšují texturu pleti a její vzhled.

Začněte s cílenými ošetřeními Dermalogica jako je ošetření chemickým peelingem a puňte tak vzhled s své pleti. Cílem ošetření je buněčná obnova z hloubky, vyhlazení pleti, linek a vrásek, regukce mazu a tvorby akné, projasnění a sjednocení pleti. Cílem ošetření je buněčná obnova z hloubky, vyhlazení pleti, linek a vrásek, regukce mazu a tvorby akné, projasnění a sjednocení pleti. S výběrem a vhodností vám poradí naše pleťové terapeutky Dermalogica. Krásná a zdravá pleť tkví v řádné domácí skin care spojené s cílenými profesionálními ošetřeními Dermalogica. V našem studiu ZA VÝLOHOU se zaměřujeme na problematiku pleti v těch hlubších vrstvách, abychom dosáhly maximálních výsledků.


❌️ KONTRAINDIKACE
♥ v uplynulých 2 týdnech proběhla - exfoliace pomocí laserem, světelná terapie, mikrodermabraze, chemický peeling
♥ v průběhu minulého týdne byla provedena aplikace botoxu nebo jiné injekčně aplikované látky
♥ v uplynulých 6 měsících byly užity léky na akné
♥ v uplynulých 72 hodinách byla provedena depilace voskem
♥ kožní choroby, infekce (opar)
♥ těhotenství, kojení
7- 10 dní před ošetřením vynechte exfoliační produkty a produkty s Retinolem, AHA a BHA kyselinami.

Chemické peely jsou skvělou variantou jak začít s řešením problematiky pleti. Následně pak můžete využít i dalších cílených ošetření Dermalogica z naší nabídky. Vším vám rády provedeme a pomůžeme vám s nastavením i vhodné domácí péče.

ošetření Dermalogica

Ošetření a jeho průběh
Chemický peeling je zcela neinvazivní metoda, která slouží k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky obličeje z hlubších vrstev. 

V naší nabídce najdete ošetření Pro Power Peel 30 (ošetření obličeje) a Pro Power Peel 60 (ošetření obličeje, krku a dekoltu). Před samotnou aplikací peelů (kyselinek), který vybíráme na míru si pleť připravíme, po době působení (individuální) jejich působení neutralizujeme a na závěr ošetření aplikujeme silnou hydratační masku v kombinaci s laserovým, nebo LED světlem, abychom pleť zklidnily, hydratovaly a podpořily buněčnou regeneraci, obnovu ochranné bariéry pleti.

Po ošetření může být pleť zarudlá a citlivější, což je běžné. Mezi nežádoucí účinky patří mimo jiné
suchost, podráždění, zarudnutí, otok, pocit napjatosti a jemné olupování, což je individuální a možné v následujicích 3-5 dnech po ošetření.
Pokud po ošetření nedochází k výše zmíněným pocitům, neznamená to, že ošetření nebylo účinné - olupování ani šupinatost se nemusí objevit

Všechny tyto možné po-aplikační stavy řešíme a snažíme se jim předcházet klidovým režimem a správnou péčí o pleť s naším balíčkem, který dostáváte po každém tomto ošetření. 

Vzhled a cíl pleti po ošetření
♥ rozjasnění a sjednocení barevného tónu pleti
♥ zmenšení pórů, zmírnění tvorby akné, vyhojení pozánětlivých flíčků
♥ vyhlazení jemných linek a vrásek
♥ celkové vyhlazení a zjemnění textury pleti

Péče o pleť po ošetření
♥ pleť chraňte krémem s SPF ochranou
♥ vyhněte se přímému pobytu na slunci 1-2 týdny / plánovaný pobyt na slunci v zahraničí 2-3 týdny
♥ 3-5 dní klidový režim (vynechejte saunu, páru, namáhavé cvičení, solárium, pobyt v horké vaně, výřivce, bazén)
♥ dopučujeme zvýšit pitný režim skrze hydrataci
♥ pokud se objeví olupování pleti, v žádném případě olupování nepomáhejte
♥ po dobu 7-10 dní vynechejte domácí exfoliační produkty, produkty s retinolem
♥ aplikace make-upu doporučujeme nejdříve 24 hodin po ošetření

Celým ošetřením vás provede pleťový terapeut, nebo terapeut expert, v případě otázek nás neváhejte kontaktovat

Termín ošetření si můžete rezervovat online.


Turmalín

Tento přírodní kámen je nedílnou součástí našeho kosmetického ošetření Pro Skin 30+30 s masáží Guasha, nebo ošetření s dekoltem Pro Skin 60, či 60+30, kde si naši masáž Guasha také můžete dopřát.

Přírodní kámen turmalín je kamenem ochrany a silné energie, podporuje vnitřní harmonii a do našeho života vnáší řád a optimismus. Dopřejte si jedinečnou masáž Guasha v rámci našeho kosmetického ošetření Dermalogica ve studiu ZA VÝLOHOU.

Přírodní kámen pro Guasha masáž

Přírodní kámen turmalín je kamenem ochrany a silné energie, podporuje vnitřní harmonii a do našeho života vnáší řád a optimismus. Jeho typické podélné rýhování napomáhá velmi silnému toku energie, která podobně jako paprsek laseru boří blokády a nefunkční vzorce. Turmalín pomáhá s regulací látkové výměny a oslabenému organismu dodává potřebnou energii.
Fascinující zbarvení turmalínu má původ v řadě příčin. Stopy železa a titanu způsobují odstíny zelené a modré. Mangan vede k tónům červené a růžové a pravděpodobně i žluté. Některé turmalíny mohla do růžova nebo žluta zbarvit radiace, ať už přírodní, nebo laboratorní. Na světě neexistují dva stejné turmalíny, každý je prostě jedinečný.
Turmalín je kamenem lásky, přátelství a dobré nálady. Zabezpečuje pevnost a stabilitu vztahů. Posiluje tělo, ducha a udržuje nervový systém v rovnováze. Také zvyšuje kreativitu, proto ho mnozí umělci nosí jako talisman. Turmalín je někdy také označován jako ,,elektrický kámen”, protože díky svému statickému náboji přitahuje mimo jiné prach a nečistoty. Tato jedinečná vlastnost turmalínu působí ovšem příznivě na lidský organismus, a proto je považován za kámen, který opatruje lidské zdraví. V tradičním indickém léčitelství se hojně využívá proti bolestem, jako čističe vody a k nastolení rovnováhy tělesných energií.
Tento minerál je jedinečný mnoha ohledech, nemá nikdy nepříznivý účinek, působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost, pohlcuje negativní vibrace, odstraňuje stres, zlost, strach a je ochranným šamanským kamenem. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled nad rozčilujícími situacemi. Léčí tělo i duši a dětská onemocnění, zvyšuje imunitu, příznivě působí na srdce a páteř, usnadňuje porod a pomáhá při dyslexii.
Původ turmalínu sahá až do Alpských žil. Jeho vznik probíhá za rozpětí tepla a tlaků ve vrchním plášti Země a v hloubce několika kilometrů. Dokonce i v České republice se nachází lokality tohoto nádherného minerálu. Proslulá je oblast kolem Žďáru nad Sázavou a Velkého Meziříčí, zejména lokality Dobrá Voda nebo přírodní památka Myšenecká slunce. Ovšem v okolním státech se turmalínu nachází mnohem více. Největší naleziště si drží v Africe, Afganistánu, Brazílii, Kanadě, Madagaskar, Mexiku a USA.
I když turmalín existuje již od středověku, ale získal popularitu až koncem 19. století. Než se v populární kultuře proslavil, byla síla turmalínu známá pouze těm, kteří s ní pracovali. Mnoho šamanů afrických, domorodých a indiánských kmenů neslo turmalín, aby je chránil před nebezpečím.

Dopřejte si naše kosmetické ošetření s masáží Guasha, na které se můžete objednat online nebo jej darujte formou dárkového poukazu, který zakoupíte na našem eshopu.

Dopřejte si naše kosmetické ošetření s masáží Guasha, na které se můžete objednat online nebo jej darujte formou dárkového poukazu, který zakoupíte na našem eshopu.

Guasha masáž

Using Format