Pro Calm

30-ti a 60-ti minutové ošetření pro citlivou pleť

Začervenání pleti, dehydratace, podráždění, suchost a křehkost. To vše jsou příznaky, které nám mohou naznačovat, že ochranná vrstva naší pleti - bariéra, je poškozená. Zklidnit a posílit takto citlivou pleť můžeme teď pomocí jedinéčného ošetření Pro Calm od Dermalogica.

Ochranná vrstva pleti  - bariéra, chrání pleť před vlivem vnějšího prostředí a dohlíží na to, aby byla stále hydratovaná a svěží. Proto je velmi důležité dbát na její odolnost a správné fungování.
Ošetření Pro Calm zklidňuje pleť, zmírňuje její zarudnutí, hydratuje bariéru pleti, navrací ji rovnováhu a obnovuje ji. Pleť je po ošetření zklidněná a méně začervenalá. 

Čeho u ošetření Pro Calm dosáhneme?
💛zmírníme začervenání a viditelně pleť zklidníme
💛zjemíme a vyrovnáme texturu pleti
💛pleť do hloubky hydratujeme pomocí sér a kosmetických přístrojů


Ošetření citlivé pleti najdete v nabídce Pro Calm 30 (30-ti minutové ošetření obličeje) a
Pro Calm 60 (60-ti minutové ošetření).

Součástí ošetření Pro Calm 60 min je dotyková terapie, která pomáhá k uvolnění napětí pokožky hlavy, čela a krku, zklidňuje a podporuje imunitu pleti (zmírňuje otoky). Tlaková masáž, která je  součástí dotykové terapie, kombinuje aromaterapii, akupresuru a lymfatickou drenáž, čímž eliminuje toxiny a uvolňuje tkáně a napětí  svalů, díky čemuž podporuje cirkulaci krve, kyslíku, lymfy a v neposlední řadě pomáhá tělu plně relaxovat. 

Tip pleťového terapeuta Dermalogica Expert
Ošetření doporučuji v pravidelném rozmezí 2-3 týdny. Tento typ ošetření lze podstoupit v jakémkoliv věku a ročním období. Zejména v letních měsících je pak nutná ochrana pleti před slunečními paprsky pomocí krému s ochranným faktorem. Co se týká kontraindikací, ty jsou  stejné jako u chemického peelu.

Pokud vám byl tento typ ošetření doporučen pleťovým terapeutem, můžete zakoupit set tří ošetření na našem eshopu, ke kterému je vám automaticky přidán dárek v podobě Sensitive Skin Rescue KIT

Pro objednání termínu či dotazů mne kontaktujte

V nabídce ošetření najdete také ošetření pleti věnované léčbě akné a projasňující ošetření s vitamínem C.


Pro Clear

30-ti a 60-ti minutové ošetření pro pblematickou pleť s akné

Akné, problematika pleti a jeho léčba… Příčiny a spouštěče zánětů pleti jsou velmi různorodé. Mezi nejčastější patří špatné “vymačkávání”, strava, životní prostředí, nevhodná kosmetika, užívání léků, stres, hormony a genetika.

Ošetření Pro Clear od Dermalogica je komplexní řešení aknózní pleti. Pomáhá vyčistit zanesenou pleť a zklidnit její pozánětlivé podráždění. Pokud vás trápí především černé tečky či máte pleť s aktivními záněty, tak právě toto ošetření bude pro vás. Prostřednictvím důkladného vyčištění pleti, kombinací produktů a použitím kosmetických přístrojů, se zaměříme na všechny typy zánětů a průběh ošetření je navržen na míru každému klientovi individuálně.

Co je cílem ošetření Pro Clear?
💛pomoci efektivně vyčistit zanícená místa, černé a bílé tečky
💛maximálně zklidnit pleť a viditelně zmírnit záněty (stávající, nové)
💛navratit pleti rovnováhu, vybalancovat přirozenou míru mastnoty a hydratace zároveň
💛nastartovat buněčnou obnovu - hojení zánětů a předejít tak nežádoucím pozánětlivým pigmentacím

Ošetření problematické pleti najdete v nabídce Pro Clear 30 (30-ti minutové ošetření obličeje) a
Pro Clear 60 (60-ti minutové ošetření). 

Součástí ošetření Pro Clear 60 je dotyková terapie, která stimuluje detoxikaci tkání přes lymfatický systém. Pomáhá tak ke správnému okysličení a vyživení tkání, neboť nežádoucí tok lymfy se na
může pleti projevit.

Tip pleťového terapeuta Dermalogica Expert
Ošetření doporučuji v pravidelném rozmezí 2-3 týdny. Tento typ ošetření lze podstoupit v jakémkoliv věku a ročním období. Zejména v letních měsících je pak nutná ochrana pleti před slunečními paprsky  pomocí krému s ochranným faktorem. Co se týká kontraindikací, ty jsou stejné jako u chemického peelu.

Pokud vám byl tento typ ošetření doporučen pleťovým terapeutem, můžete zakoupit set tří ošetření na našem eshopu, ke kterému je vám automaticky přidán dárek v podobě Active Clearing Skin KIT

Pro objednání termínu či dotazů mne kontaktujte

V nabídce ošetření najdete také ošetření pleti věnované speciálně citlivé pleti a projasňující ošetření s vitamínem C.


Pro Bright

30 minutové ošetření pleti Pro Bright

Intenzivní ošetření pleti Pro Bright využívá rozjasňujících účinků vitamínu C, který je vpravován do pleti tak, aby zmírnil její pigmentaci a sjednotil její tón.

Během ošetření jsou klíčové 3 intenzivní kroky a to:
💛 aplikace rozjasňujícího chemického peelu s 30% kyselinou mléčnou, který nám zajistí exfoliaci pleti a připraví ji na vstřebání vitaminu C
💛 unikátní sérum bohaté na vitamín C s Chia semínky nám pomáhá v boji proti volným radikálům jako silný antioxidant, vstřebání séra během ošetření je podpořeno pomocí kyslíkového přístroje
💛 vitamin C nám na závěr uzamkneme v pleti zpevňující maska z minerálů, křemíku a spustí bioaktivační fázi

Ošetření řeší jemně linky, vrásky a nejednotný tón pleti, na což je ošetření doslova odborníkem. Pomáhá pleti se bránit proti volným radikálům a degradaci kolagenních vláken, která se nedostatečně obnovují. Rozjasnění pleti, hluboká hydratace, zpevnění a hebkost pleti - to je výsledek ošetření Pro Bright.

Intenzivní ošetření pleti Pro Bright Dermalogica využívá rozjasňujících účinků vitamínu C, který je vpravován do pleti tak, aby zmírnil její pigmentaci a sjednotil její tón.

Tip pleťového terapeuta Dermalogica Expert
Ošetření doporučuji v pravidelném rozmezí 2-3 týdny. Tento typ ošetření lze podstoupit v jakémkoliv věku a ročním období. Zejména v letních měsících je pak nutná ochrana pleti před slunečními paprsky pomocí krému s ochranným faktorem. Co se týká kontraindikací, ty jsou stejné jako u chemického peelu.

Abychom podpořily co nejvíce účinky ošetření, doporučuji trojici produktů pro domácí péči:
Biolumin C Serum, Biolumin C Eye Serum, Invisible Physical Defense SPF30

Pokud vám byl tento typ ošetření doporučen pleťovým terapeutem, můžete zakoupit set tří ošetření na našem eshopu, ke kterému je vám automaticky přidán dárek v podobě Daily Brightness Boosters Skin KIT.

Pro objednání termínu či dotazů mne kontaktujte

V nabídce ošetření najdete také ošetření pleti věnované léčbě akné a citlivé pleti.

Using Format