E-shop a on-line konzultace Dermalogica

Jak se mohu objednat na on-line konzultaci pleti?
♥ Náš rezervační systém je pouze pro on-line objednání na kosmetické ošetření.
♥  O konzultaci nám můžete psát e-mailem sluzby@za-vylohou.cz, nebo na instagram @zavylohou 

♥ On-line konzultace je nově od 11.01.2021 zpoplatněna částkou 590,- Kč, kterou však dostanete zpět při nákupu produktů. Součástí konzultace jsou vzorečky doporučených produktů a dárkový šek na kosmetické ošetření.

On-line konzultaci můžete zakoupit na našem e-shopu. Po zakoupení konzultace se Vám ozveme a prosíme Vás o zaslání fotky pleti (odlíčené a focené na denním světle ideálně). Důležité je, aby na fotce byla vidět pleť. Opravdu nám nejde o vzhled fotky, ale o Vaši pleť :)  K fotkám můžete připojit popis pleti. 

♥ Máte zkušenosti s Dermalogica? Pokud ano, napište nebo vyfoťte jaké produkty aktuálně používáte.

Po zaslání podkladů pro konzultaci se telefonicky spojíme.

♥ Představím Vám značku Dermalogica. Provedu Vás řadami a produkty, které má značka v portfoliu.
♥ Projdeme si péči o Vaši pleť krok po kroku.
♥ Proberme varianty a možnosti kombinování produktů.
♥ Probereme aktuální stav pleti, aktuální používané produkty a následně Vám navrhnu kombinaci produktů pro domácí péči.
♥ Povím Vám také jak pro začátek sestavit balíček, aby Vám vyhovoval po všech stránkách. ideálně dost muziky za rozumnou cenu :)
♥ Na závěr konzultace Vám na email zašlu seznam doporučených produktů, abyste se s nimi mohla ještě seznámit a vše si v klidu projít.
♥ Vytvořím záznam naší konzultace do karty, která bude v našem studiu k dispozici až se dostavíte na kosmetické ošetření.
♥ Vzorečky doporučených produktů Vám pošlu poštou, případně po předchozí domluvě předám ve studiu, nebo osobně doručím v rámci Brna.
♥ Při zakoupení produktů na našem e-shopu je cena za konzultaci odečtena z celkové částky objednávky. Po konzultaci Vám bude zaslán Váš osobní slevový kód v hodnotě konzultace, který pak uplatníte v košíku (slevový kód má platnost 30 dní od data konzultace).
♥ Na e-mail Vám bude rovněž zaslán dárkový šek s 15% slevou na kosmetické ošetření, který uplatníte až při osobní návštěvě našeho studia. Šek bude na Vaše jméno a bude platný od data otevření salonu po následujících 30 dní. Uplatnit jej můžete na kosmetické ošetření Dermalogica a Pro Power Peel - šek se nevztahuje na všechny ošetření v těhotenství a ošetření Pro Skin 30. 

Using Format