Ozonizer


Věděli jste, že ozonizér patří v kosmetice k jedněm z nejstarších přístrojů? Tento speciální přístroj s elektrodami, pracujíce s vysokofrekvenčními výboji a díky nim ovlivňuje nervová zakončení v těle, díky čemuž dochází k lepšímu prokrvení pokožky, což má ve výsledku příznivý účinek na problematickou pleť

O ozonu je známo, že působí dezinfekčně nejen na povrchu pokožky, ale je průchodný i do hlubších vrstev kůže. Působí zároveň antisepticky a to je k nezaplacení při léčbě akné (působí na aktivní záněty, mazové žlázy, vlasové folikuly).

benefity přístroje v kostce
♥ zvyšuje se regenerační proces pokožky a folikulů
♥ dezinfekce pokožky díky ozonu, stahují se rozšířené póry, reguluje se tvorba mazu
♥ textura pleti je hladká, pružná a hydratovaná (výrazné zlepšení u mastné, pórovité pokožky)
♥ zabraňuje znečištění pórů a tím zamezuje tvorbě dalších kamedonů
♥ dochází k intenzivní látkové výměně, což vede k lepšímu vstřebávání kosmetických produktů 

Jak probíhá ošetření pleti přístrojem?
Ošetření se provádí pomocí skleněného aplikátoru plněného argonem, který má stejně jako ostatní vzácné plyny malý elektrický odpor a vede velmi dobře elektrický proud. Díky této vlastnosti v uzavřených trubicích, kterými prochází elektrický proud, vznikají elektrické výboje.
Působením vysokofrekvenčního výboje dochází v místě použití k přeměně kyslíku obsaženého v kůži na ozon, ten má zklidňující a dezinfekční účinky. Velice dobře se hojí, zanícená místa (akné) a rychle se zatahují.

Abychom dosáhli vysněných výsledků při léčbě akné, zařadila jsem použití vysokofrekvenčního ozonizéru do ošetření po Pro Skin 30+30 čištění pleti a je pak i součástí každého ošetření, kde provádíme hloubkové čištění pleti a potřebujeme “zkrotit akné”. Dosáhneme tak vždy redukce mastnoty, prokrvení, regenerace pokožky, zklidnění a hlavně dezinfekce pleti (zánětu-akné).

❌️ KONTRAINDIKACE
♥ kardiostimulátor
♥ kardiovaskulární onemocnění
♥ těhotenství
♥ epilepsie

Pomoci přístroje, ozonizeru, během kosmetického ošetření Dermalogica dosáhneme vždy redukce mastnoty, prokrvení, regenerace pokožky, zklidnění a hlavně dezinfekce pleti (zánětu-akné).

léčba akné v Brně

Na kosmetické ošetření se můžete objednat on-line, pokud si nevíte rady s vyhodným výběrem, neváhejte se nám ozvat.

Using Format