Pro Calm

30-ti a 60-ti minutové ošetření pro citlivou pleť

Začervenání pleti, dehydratace, podráždění, suchost a křehkost. To vše jsou příznaky, které nám mohou naznačovat, že ochranná vrstva naší pleti - bariéra, je poškozená. Zklidnit a posílit takto citlivou pleť můžeme teď pomocí jedinéčného ošetření Pro Calm od Dermalogica.

Ochranná vrstva pleti  - bariéra, chrání pleť před vlivem vnějšího prostředí a dohlíží na to, aby byla stále hydratovaná a svěží. Proto je velmi důležité dbát na její odolnost a správné fungování.
Ošetření Pro Calm zklidňuje pleť, zmírňuje její zarudnutí, hydratuje bariéru pleti, navrací ji rovnováhu a obnovuje ji. Pleť je po ošetření zklidněná a méně začervenalá. 

Čeho u ošetření Pro Calm dosáhneme?
💛zmírníme začervenání a viditelně pleť zklidníme
💛zjemíme a vyrovnáme texturu pleti
💛pleť do hloubky hydratujeme pomocí sér a kosmetických přístrojů (LED světelná terapie)

Ochranná vrstva pleti  - bariéra, chrání pleť před vlivem vnějšího prostředí a dohlíží na to, aby byla stále hydratovaná a svěží. Proto je velmi důležité dbát na její odolnost. Naše ošetření Pro Calm Dermalogica dává pleti přesně to, co potřebuje.

Pro Calm Dermalogica kosmetické ošetření


Ošetření citlivé pleti najdete v nabídce Pro Calm 30 (30-ti minutové ošetření obličeje) a
Pro Calm 60 (60-ti minutové ošetření).

Součástí ošetření Pro Calm 60 min je masáž s kameny Guasha, která pomáhá k uvolnění napětí pokožky hlavy, čela a krku, zklidňuje a podporuje imunitu pleti (zmírňuje otoky). Tlaková masáž, která je  součástí dotykové terapie, kombinuje aromaterapii, akupresuru a lymfatickou drenáž, čímž eliminuje toxiny a uvolňuje tkáně a napětí  svalů, díky čemuž podporuje cirkulaci krve, kyslíku, lymfy a v neposlední řadě pomáhá tělu plně relaxovat. 

Tip pleťového terapeuta Dermalogica Expert
Ošetření doporučuji v pravidelném rozmezí 2-3 týdny. Tento typ ošetření lze podstoupit v jakémkoliv věku a ročním období. Zejména v letních měsících je pak nutná ochrana pleti před slunečními paprsky pomocí krému s ochranným faktorem. Co se týká kontraindikací, ty jsou  stejné jako u chemického peelu.

Pro objednání termínu můžete využít náš rezervační systém, nebo nás kontaktujte na přímo. 

V nabídce ošetření najdete také ošetření pleti věnované léčbě akné a projasňující ošetření s vitamínem C.

Using Format