LED světlo

Světelné terapie využívají přirozené světelné paprsky, které napomáhají aktivovat mdlé buňky k produkuci energie. Světlo dokáže projít až hluboko do nitra buňky, a tím ji probouzí zpět k životu. Obnovené, probuzené buňky pomáhají k celkovému zlepšení stavu pleti, zvyšuje se tvorba kolagenu, který brání vzniku vrásek a jemných linek, čímž zabraňují stárnutí pleti, zpevňují pokožku, vyrovnávají tón pleti a pomáhají s celkovou regenerací. LED terapie působí také na akné - záněty, růžovku, dermatitidu, ekzémy, citlivost, kde pomáhá pleť zklidnit a posílit její přirozenou bareiéru. 

LED světelná terapie zajišťuje rychlejší regeneraci pleti po chemickém peelu, jehličkování a celkově zvyšuje účinky aktivních produktů a masek u jakéhokoli našeho ošetření.

Světelná terapie je neinvazivní, lze ji použít na všechny typy pleti a na pokožce nijak nepálí. Můžete pocítit lehké teplo, které jde ze světel, toť vše :) Po ošetření se můžete vrátit k běžným činostem a nezapomínejte na ochranný krém s SPF :) Díky světelné terapii je pleť po ošetření svěží, mladistvá a vyživená. Působí relaxačně, tím může napomáhat i lepšímu spánku, náladě a celkovému uvolnění. Na oči dostanete ochranné klapky a nad váš obličej umístíme led lampu - tunel, pod kterým si dopřejete relaxaci v závěru kosmetického ošetření.

❌️ KONTRAINDIKACE
♥ těhotenství
♥ epilepsie 

LED světelná terapie využívá světelné paprsky, které napomáhají aktivovat mdlé buňky k produkuci energie. Světlo dokáže projít až hluboko do nitra buňky, a tím ji probouzí zpět k životu. Příznivě tak během našich ošetření půsbí na vrásky a akné.

LED světelná terapie

Barvy při světelné terapii
LED lmpa obsahuje čtyři barvy (červenou, modrou, zelenou a žlutou), které lze užít samostatně
nebo kombinovaně
. Barevné světlo, kombinace, volíme vždy podle stavu pleti a průběhu kosmetického ošetření. Při světelné terapii se dá využít různé vlnové délky, kdy každá odpovídá jinému typu světla a jeho účinek proniká různě hluboko do pokožky. Pojďme se blíže podívat na účinky jednotlivých barev světla a jejich hloubku.

Modré světlo (vlnová délka 423 nm, proniká do pleti o hloubce 1 nm)
Léčí akné a zabraňuje vzniku dalším zánětům, snižuje aktivitu mazových žláz a díky tomu předchází další tvorbě akné. Působí antibakteriálně - ničí bakterie, které způsobují vznik znětů. Pomáhá zánětům v jejich dohojení, aby se netvořily jizvičky, netvořily se pozánětlivé pigmentace a dokáže celkově redukovat akné o 50-60%. Vhodné je i pro citlivou pleť, kdy tlumí její projevy senzitivity a začervenání.
Setkat se s ním můžete u nás během ošetření Pro Clear, Pro Calm, Pro Skin 30+30 čištění pleti.

Modré světlo léčí akné a zabraňuje vzniku dalším zánětům, snižuje aktivitu mazových žláz a díky tomu předchází další tvorbě akné. Působí antibakteriálně - ničí bakterie, které způsobují vznik znětů.

LED světelná terapie

Žluté světlo (vlnová délka 583 nm, proniká do pleti o hloubce 1-2 nm)
Reguluje výměnu kyslíku v buňkách. Zbaví pleť přebytečného pigmentu, vyhladí hluboké vrásky a zmírní případné zarudnutí. Má pozitivní vliv na správné fungování lymfy a pomáhá celkové buněčné imunitě, dokáže vyléčit i rané fáze oparu.
Setkat se s ním můžete u nás během ošetření Pro Bright, Pro Skin 30+30 refresh pleti, Pro Calm.

Žluté světlo reguluje výměnu kyslíku v buňkách. Zbaví pleť přebytečného pigmentu, vyhladí hluboké vrásky a zmírní případné zarudnutí. Má pozitivní vliv na správné fungování lymfy a pomáhá celkové buněčné imunitě, dokáže vyléčit i rané fáze oparu.

LED světelná terapie

Zelené světlo (vlnová délka 532 nm, proniká do pleti o hloubce 0,5-2 nm)
Zklidňuje citlivou pokožku a přináší klid pro pleť. Zároveň je super pomocník pro bledou, zašedlou pleť, neboť umí vybalancovat poměr pigmentu v pokožce a obnovit rovnováhu metabolismu. Proces uzavírá celkovými hojivými účinky.
Setkat se s ním můžete u nás během ošetření Pro Bright, Pro Clear, Pro Calm, Pro Skin 30+30 refresh pleti.

Zelené světlo zklidňuje citlivou pokožku a přináší klid pro pleť. Zároveň je super pomocník pro bledou, zašedlou pleť, neboť umí vybalancovat poměr pigmentu v pokožce a obnovit rovnováhu metabolismu. Proces uzavírá celkovými hojivými účinky.

LED světelná terapie

Červené světlo (vlnová délka 640 nm, proniká do pleti o hloubce 1-6 nm)
Napomáhá regeneraci buněk, zvyšuje cirkulaci krve a podporuje elasticu pokožky, čímž celkově zlepšuje stav pleti. Pomáhá v boji proti stárnutí, redukuje pigmentové skvrny, zoceluje poškozenou poškozenou bariéru pleti.
Setkat se s ním můžete u nás během ošetření Pro Calm, Pro Skin 30+30 refresh pleti / masáž Guasha, Pro Skin 30+30 čištění pleti, Pro Bright

Červené světlo napomáhá regeneraci buněk, zvyšuje cirkulaci krve a podporuje elasticu pokožky, čímž celkově zlepšuje stav pleti. Pomáhá v boji proti stárnutí, redukuje pigmentové skvrny, zoceluje poškozenou poškozenou bariéru pleti.

LED světelná terapie

Termín pro relaxi při kosmetického ošetření si můžete rezervovat online.

Using Format