Pro Clear

30-ti a 60-ti minutové ošetření pro pblematickou pleť s akné

Akné, problematika pleti a jeho léčba… Příčiny a spouštěče zánětů pleti jsou velmi různorodé. Mezi nejčastější patří špatné “vymačkávání”, strava, životní prostředí, nevhodná kosmetika, užívání léků, stres, hormony a genetika.

Ošetření Pro Clear od Dermalogica je komplexní řešení aknózní pleti. Pomáhá vyčistit zanesenou pleť a zklidnit její pozánětlivé podráždění. Pokud vás trápí především černé tečky či máte pleť s aktivními záněty, tak právě toto ošetření bude pro vás. Prostřednictvím důkladného vyčištění pleti, kombinací produktů a použitím kosmetických přístrojů, se zaměříme na všechny typy zánětů a průběh ošetření je navržen na míru každému klientovi individuálně.

Co je cílem ošetření Pro Clear?
💛pomoci efektivně vyčistit zanícená místa, černé a bílé tečky
💛maximálně zklidnit pleť a viditelně zmírnit záněty (stávající, nové)
💛navratit pleti rovnováhu, vybalancovat přirozenou míru mastnoty a hydratace zároveň
💛nastartovat buněčnou obnovu - hojení zánětů a předejít tak nežádoucím pozánětlivým pigmentacím a to i díky přístrojům (LED světelná terapie)

Ošetření problematické pleti najdete v nabídce Pro Clear 30 (30-ti minutové ošetření obličeje) a
Pro Clear 60 (60-ti minutové ošetření). 

Součástí ošetření Pro Clear 60 je dotyková terapie, která stimuluje detoxikaci tkání přes lymfatický systém. Pomáhá tak ke správnému okysličení a vyživení tkání, neboť nežádoucí tok lymfy se na
může pleti projevit.

Tip pleťového terapeuta Dermalogica Expert
Ošetření doporučuji v pravidelném rozmezí 2-3 týdny. Tento typ ošetření lze podstoupit v jakémkoliv věku a ročním období. Zejména v letních měsících je pak nutná ochrana pleti před slunečními paprsky  pomocí krému s ochranným faktorem. Co se týká kontraindikací, ty jsou stejné jako u chemického peelu.

Pokud vám byl tento typ ošetření doporučen pleťovým terapeutem, můžete zakoupit set tří ošetření na našem eshopu, ke kterému je vám automaticky přidán dárek v podobě Active Clearing Skin KIT

Pro objednání termínu či dotazů mne kontaktujte

V nabídce ošetření najdete také ošetření pleti věnované speciálně citlivé pleti a projasňující ošetření s vitamínem C.

Using Format